Šťastná máma

Šťastná máma https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192696/bmid_stastna-mama-192696.jpg 4 15 5

Autorka, matka pěti dětí, v knize prozrazuje 10 překvapivě jednoduchých tajemství jak se stát šťastnou mámou. Tento revoluční a vtipný pohled na rodičovství je přínosný jak pro dítě, tak pro rodiče. V knize najdete spoustu užitečných rad, nezbytných ve chvílích, kdy už nevíte kudy kam.

Literatura naučná , Rodina

Vydáno: , Noxi

The Happiest mom , 2011

madem
13.10.2021 4 z 5

Jsem čerstvá máma a ne vždy šťastná. Kniha mě zaujala svým názvem. Tak nějak chce člověk věřit, že stačí přečtením knihy se stát šťastným. Ne, přečtením knihy se to nestane. Ale stala jsem se klidnější a víc v pohodě. 10 rad, ke kterým se budu častěji vracet.

Zdeňula
09.01.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila.....

Danafantom
01.08.2014 5 z 5

Povzbudivá knížka. Už jen čtení o tom, že v tom nejste samy, kdo toho má až po krk, je úlevné ;)

evasamankova
01.04.2014 4 z 5

Jako mámě malého syna se mi příručka fakt líbila. Obsahuje deset obyčejných, ale o to podnětnějších a v praxi skutečně proveditelných rad, jak se více uvolnit a užívat si roli mámy. Psána je stručně, odlehčeně a mnohdy s humorem.

Morsie
22.03.2014 4 z 5

Nejsem šťastná máma, nejsem ani máma a doufám, že ještě hodně dlouho nebudu, přesto mě Šťastná máma hodně pobavila!

Knížku jsem koupila jako jeden z mnoha darů pro moji těhotnou švagrovou. Je to sice její už třetí dítě, ale já věřím, že na nějaké to poučení a radu není nikdy dost.
Ostatně Šťastná máma je hlavně o vtipu, nadhledu a neřešení každých prkotin. Být matka ještě přece neznamená být prudérní, upjatá, nebo hysterická a řešící každou blbost. Ono to jde i bez toho.

Když nad tím tak uvažuju, jestli se náhodou někdy rozmnožím, tuhle knížku si vezmu jako vzor :D

Autorovy knížky

2014  83%Šťastná máma