Starověký Řím za pět denárů na den

Starověký Řím za pět denárů na den https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35157/staroveky-rim-za-pet-denaru-na-den-35157.jpg 5 4 5

Podtitul: Nezbytná příručka pro vaši dovolenou v Římě roku 200 našeho letopočtu S tímto jedinečným průvodcem Římem roku 200 našeho letopočtu sepsaným špičkovým odborníkem na antickou historii v duchu moderních turistických příruček vám k úžasnému výletu proti proudu času postačí jen trocha představivosti a kartáček na zuby! Průvodce... celý text

Literatura naučná
Vydáno: , Mladá fronta

Ancient Rome on five denarii a day

apq
06.03.2021 5 z 5

Super zajímavá kniha.

Dym
28.05.2019 4 z 5

Hodně zajímavá knížka. Poměrně snadno se čte a je v ním plno, někdy i překvapujících, informací. Jediné co bych vytkla je estetická podoba textu.

pomero
14.06.2017 4 z 5

Malá knížečka plná zajímavých detailů. Rozhodně stojí za přečtení.

Darkry
25.12.2013

Velice hezky napsaná encyklopedie Starověkého Říma. Využívá i některé dosud neověřené poznatky, ale myslím, že to nevadí a naopak pomáhá utvořit celiství obraz života v té době

rikke
13.08.2011

Pobavily mě základní konverzační obraty - Neokrádejte mě, prosím vás (non me rape si tibi placet), Já jsem medvěd s malým mozkem (ursus perpauli cerebri sum), Tihle Římani jsou cvoci (deliriant isti Romani).

2019  83%24 hodín v starovekom Ríme
2009  90%Životy Římanů