Starověký Egypt - chrámy, bohové a lidé

Dobrodružná cesta po Nilu za tisíce let starou civilizací "černé země" a jejími vládci. Vydejte se spolu s cestovateli a egyptology za nejvýznamnějšími objevy a nálezy a odhalte spolu s nimi tajemství hrobek, chrámů a pyramid.

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98454/staroveky-egypt-chramy-bohove-a-lide-98454.jpg 4.720
Literatura naučná, Historie
Vydáno, Rebo

Kniha Starověký Egypt - chrámy, bohové a lidé

Sparkling
27.06.2017

Za nádherné fotky bych udělila plný počet hvězdiček, ale doprovodný text mi přišel samoúčelný - text pro text bez snahy přiblížit svět starověkého Egypta někomu, kdo se v něm úplně dokonale neorientuje, chyběl nějaký systém, struktura. Kniha sype na čtenáře jedno jméno za druhým, názvy období, měst, faraonů, bohů... O Egypt se zajímám a stejně jsem měla problém, abych udržela nit. Chyba může být i na mé straně, každopádně hodnotím subjektivně.

veru.nika
02.07.2013

Jsou obsaženy podstatné informace starověké civilizace, tak aby jejich smýšlení a chápaní světa a lidstva pochopil každý čtenář.

oolinkaa
14.06.2012

vše co vás zajímá egyptě, naleznete v této knize!!

cathyblack
23.04.2012

Kniha je jakousi obšírnější obdobou jiné Silliotovy knihy, přesto však nezklamala. Opět se tají dech nad nádhernými ilustracemi a semtam zajímavým příběhem, který je do encyklopedie vložen.Líbí se mi ručně malované mapky. Pokud je někdo z vašich přátel či rodiny milovníkem Egypta, pořidte mu tuto knihu. Stoprocentně ho potěšíte.

Tyranie: 20 lekcí z 20. století
Tyranie: 20 lekcí z 20. století