Staroruští léčitelé

Staroruští léčitelé https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186667/bmid_starorusti-lecitele-186667.jpg 3 5 3

Už šestá generace autorovy (pochází z Ruska) rodiny praktikuje léčitelské umění, numerologii a vykládání karet. Kniha umožňuje využívat některé bioenergetické terapeutické postupy, například vyladění aury a čaker. Vysvětluje energetické příčiny nemocí, poskytuje návody k jejich léčení např. nespavosti, bolesti, chronické únavy, úzkosti, pocitů viny, depresí. Na konkrétních případech jsou objasňovány léčivé síly i destruktivita slova, prastaré léčebné techniky, principy léčitelských kouzel, moc woodoo a mojo-magie. Kniha obsahuje také různé testy, vč. barevného testu aury... celý text

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Dialog

Altes russiches Wissen , 2010

čef
30.07.2021 3 z 5

Vybíral jsem podle názvu s tím, že se něco dozvím z historie léčitelství Ruska. Tak to jsem se spletl. O ruském léčitelství je zde hodně málo, skoro nic, spíše jde o soubor mýtů a pověr z celého světa, sem tam nějaká dobrá rada nebo popis cvičení třeba z jógy. Možná tedy, že nějaký zoufalec zde najde něco, co mu snad pomůže, ale musíte tomu hlavně věřit, což se mně povětšinou nepodařilo.

milan.krimsky
24.03.2019 4 z 5

Co se mi líbilo na této knize, je o energických upírech, šamanské rituály a o auře

šlendrián
14.03.2016 2 z 5

Pokud vás zajímají pověry tak sáhněte po této knize. Nic jiného v tom nenajdete.

léčitelství numerologie čakry karty aura

Kniha Staroruští léčitelé je v