Starci na Aljašce,aneb Proč bychom se nezmrazili

Starci na Aljašce,aneb Proč bychom se nezmrazili

V nejnovějším humoristickém cestopisu se s autorem a jeho přáteli vypravíme až na Aljašku, do drsné, ale krásné divočiny. Putovat budeme neposkvrněnou přírodou, romantickým krajem zlatokopů a lovců kožešin. Uvidíme spoustu divokých zvířat, prožijeme řadu dobrodružství s místními obyvateli, na vlastní oči spatříme slavnou řeku Yukon, navštívíme Dawson City a další zajímavá místa. A stejně tak jako Aljaška slibuje svým návštěvníkům nezapomenutelné cestovatelské zážitky, nabízí knížka Zdeňka Šmída jako vždy skvělý čtenářský zážitek....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26906/starci-na-aljasce-aneb-proc-bychom-se-nezmrazili-26906.jpg 4.417

Vodáci

Humor, Literatura česká
Vydáno:, Olympia

medvedice3
07.08.2016

Kniha potěšila postřehy nejen o z Kanady a Aljašky.

Akťavs
11.06.2015

Zaujalo mě, kolik obrovských nástrah museli překonávat zlatokopové na Aljašce , jak je nic nezastavilo v jejich touze po zlatě, někdy někdo zbohatnul v podstatě náhodou a že zlatá horečka na Aljšasce trvala asi 10-15 let. Byla to moje první kniha o putování za zlatem, líbilo se také propojení současné cesty známé skupinky vodáků s historickými fakty. A k tomu humor a styl pana Šmída!!!

Modrina
19.05.2014

Do těchto končin se jen tak nepodívám. O to víc hltám toto putování popsané dokonalým jazykem pana Šmída.

kika 13
27.03.2014

Pěkné čtení pohodové hůmorné.