Do temnoty

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

DLOUHO PŘED PRVNÍM ŘÁDEM, PŘED IMPÉRIEM, PŘED KLONOVÝMI VÁLKAMI OSVĚTLOVALI JEDIOVÉ VE VRCHOLNÉ REPUBLICE CESTU PRO CELOU GALAXII. Jediský padawan Reath Silas miluje dobrodružství. Raději by si však o něm četl, než aby ho prožíval. Tráví celé hodiny pročítáním Archivů Jediů na Coruscantu a sní o tom, že se stane jedním z největších učenců řádu Jedi. Ale Reathova mistryně, vysoce respektovaná Jora Malli, má jiné plány: přijala místo na Majáku Hvězdosvit, nové úchvatné republikové základně na okraji známého vesmíru. Reath jako její padawan ji musí následovat, ať se mu to líbí, nebo ne. A tak Reath neochotně nastoupí na loď, která má jeho a další Jedie dopravit na Maják Hvězdosvit, kde na něj čeká mistryně Jora, aby v pohraničí začali nový život plný dobrodružství. Ale potíže v hyperprostoru loď i posádku vyvrhnou uprostřed prázdného vesmíru, kde jedinou připomínkou civilizace je děsuplná opuštěná vesmírná stanice. A tajemství, která jsou v ní ukrytá, nejenže přivedou Reatha na rozcestí, ale kdyby nebyla zkrocena, mohla by uvrhnout celou galaxii do temnoty…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477576/big_star-wars-vrcholna-republika-do-tem-cH2-477576.jpg 21
Série:

Star Wars – Vrcholná Republika 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Sci-fi

Vydáno: , Egmont (ČR)
Originální název:

Star Wars: The High Republic: Into the Dark, 2021


více info...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Do temnoty

KubaHanzelin
21. září

Věk Vrcholné Republiky mě zatím moc neoslnil, po poměrně dobrém prvním příběhu tu máme na pultech knihkupectví hned druhý a nerad to říkám, ale kvalitně je to horší..
Miluju SW, opravdu ano, ale v tomto případě i Claudia Gray, která v tomto universu taky několikrát úspěšně působila, šlápla vedle - nezajímavé postavy, jednoduchý příběh, který vás neurazí, ale ani neoslní spíš po většinu času máte pocit, jak kdyby šlo o nějakou rychlokvašku u které byl opravdu nepříjemný šibeniční termín..
Budu doufat, že další kniha z této nové canon éry přece jen bude akčnější a méňě young adult, protože takto se mi zatím (prozatimní) oba svazky jeví.
Zároveň je také možné, že sérii nepomáhá to, že každou knihu píše jiný autor, no co, počkáme a uvidíme:)