Návrat Jediho

Na motivy filmového scénáře Star Wars: Epizoda VI – Návrat Jediho. Závěrečný díl trilogie Hvězdných válek (Nová naděje, Impérium vrací úder, Návrat Jediho) vrcholí zápasem představitelů aliance svobodných světů – princezny Lei, Luka Skywalkera, Hana Sola, Chewbacca – s temnými silami Impéria (Darthem Vaderem a císařem). Luka, který se stal posledním rytířem řádu Jedi, čeká mnoho šokujících poznání, zejména týkajících se jeho otce jímž není nikdo jiný než Temný pán ze Sithu, i jeho znovunalezené sestry…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30833/navrat-jediho-h2y-30833.jpg 446

Star Wars (6.)

Return of the Jedi (1983)

Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno:, Baronet

hippiesak

Z prvních 3 knih o STAR WARS je tato nejlepší! Toto je poctivá kniha. Ne jako ty první dvě. Tato malá kniha se super čte a byla fakt TOP.

danny_21

Završení prvotní trilogie opět pod perem jiného autora a zase místy odlišné od pozdějšího filmového zpracování, což v tomto případě není na škodu. Ať tě síla provází - 75 %

NalinnMane

Z celé trilogie nebyla ani nejhorší ani nejlepší. Hezky se četla.

I_love_books
04.08.2016

Tento díl se mi z knižního zpracování původní trilogie líbil nejvíce. V některých ohledech byl více propracovaný než film samotný.
Jediné, co mi více vadilo, byly informace z Obi-Wanova rozhovoru s Lukem, které vůbec nesouhlasili s dějem v Epizodě III. - Pomsta Sithů. Kdo viděl třetí epizodu a četl tuhle knihu, ten si toho pravděpodobně také všiml. Tento neshod informací je ale pochopitelný, jelikož originál knihy vyšel v roce 1983, tudíž dlouho před třetí epizodou.
Kniha se mi velmi líbila, dávám jí pět hvězdiček a mohu ji doporučit fanouškům Star Wars.

Palorizek85
07.03.2016

Hezké čtení.

Ardein
18.04.2014

Čtivé a velmi pěkné. Ale film mám mnohem radši. :)

SiuxBeast
17.04.2014

To samé jako u prvního dílu, hezky se to čte

James Kahn

James Kahn