Epizoda I - Obrazový slovník

Epizoda I - Obrazový slovník https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72339/bmid_star-wars-epizoda-i-obrazovy-slovni-VIw-72339.jpg 4 22 3

Skvělé, podrobně popsané fotografie prozradí, co jste dosud nevěděli o postavách, oblecích, droidech a výstroji z Hvězdných válek: Epizody I. Prohlédněte si: •Unikátní průřez hlavou bitevního droida •Fotorecepční oko droida C-3PO •Světelné meče Jediů Prozkoumejte: •Zbraně Sithů a Jediů •Závodní kluzáky, pomůcky mechaniků, droidy a obrazovky •Gunganské válečnictví Objevte: •Tajemství Anakinovy dílny a Wattova vetešnictví •Každičký detail vznešených šatů královny Amidaly •A ještě mnohem více!... celý text

Sci-fi
Vydáno: , Egmont (ČR)

Episode I - The Visual Dictionary , 1999

stepan2244
01.02.2019 5 z 5

episoda jedna je prostě srdcovka a pro milovníky je tato encyklopedie povinost :)

Khazara
31.01.2018 4 z 5

Knihu jsem dostala k Vánocům, přestože jsem o Star Wars vůbec nic nevěděla. Přesto mě bavilo listovat knihou a prohlížet si postavy i jejich detailní popisy.

bara9550
28.06.2017 5 z 5

Knihu jsem četla už jako malá - a jelikož jsem nyní fanatickým milovníkem star wars, tak si myslím, že mi i hodně věcí dala. Pro mě to tenkrát bylo vše skvěle vysvětleno a bavilo mě to. Nyní si s ní však velice ráda zalistuji.