Syn včerejška

První důstojník kosmické lodi Enterprise Spock se vydává na nebezpečnou a dobrodružnou cestu. S pomocí Strážce věčnosti je odhodlán nalézt svého syna Zara – hluboko v minulosti planety Sarpeidon, která shořela při výbuchu novy už před několika tisíciletími...

https://www.databazeknih.cz/images_books/45_/45372/star-trek-syn-vcerejska-45372.jpg 4.134

Star Trek

Romány, Sci-fi
Vydáno:, Baronet

Yesterday´s Son (1983)

Kniha Syn včerejška

Palorizek85
19.05.2016

Dobrá a čtivá Star Trek kniha. Zajímavá téze cestování časem a jeho dopad. Cca 70%.

ada1987
16.01.2015

mne sa táto kniha velm páci. kupila som si aj pokračovanie- Cas pro včerejsek, ale toto je lepsie.

Phoenix16.cz
06.09.2013

Kniha přináší „nový“ pohled na prvního důstojníka Spocka, který se ocitá v roli, ve které si rozhodně nepřál být dobrovolně. Spock zjišťuje, že má nemanželského syna a rozhodne se ho vzít pod svou ochranu. Pro autorku je to úžasná příležitost, jak z této postavy vyždímat něco nového. Bohužel se jí to moc nedaří. Na jedné straně Spockovi přidává jisté emoce, které se k němu jako Vulkánci vůbec nehodí, a na druhé straně ho nechává naprosto chladným i na Vulkánce, co v případě Spocka není vůbec dobře, když má lidskou polovičku. Rozhodně zajímavější by bylo, kdyby Spock řešil nějaké dilema, kde by se praly o prim jeho lidské instinkty s Vulkánskou filozofií.

Star Trek

Ann Carol Crispin