Sny o Krkavcích

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Posádka vesmírné lodi Enterprise se setkává se lstivými, nebezpečnými a krvelačnými tvory se šokujícím způsobem obživy. Pro jejich odpudivé ptačí vzezření se jim začne říkat Krkavci… Enterprise pospíchá na záchranu obchodní lodi, jejíž naléhavé S.O.S. zachytila. Ale záchranná mise se brzy mění na zoufalý boj o přežití proti hrůzu budícímu nepříteli. Kapitán Kirk ho není schopen identifikovat ani pochopit. Musí ho porazit bez pomoci jednoho ze svých důstojníků, kterým důvěřuje nejvíce. Protože Leonard McCoy, jak ho Kirk znal, je pryč. Na jeho místě je cizinec, muž bez jediné vzpomínky na kariéru v Hvězdné flotile, na rodinu, přátele nebo na to, co James T. Kirk potřebuje nejvíce: na své sny....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/49_/49457/star-trek-sny-o-krkavcich-49457.jpg 3.931
Série:

Star Trek

Žánr:
Romány, Sci-fi
Vydáno:, Albert
Orig. název:

Dreams of the Raven (1987)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Sny o Krkavcích

Přidat komentář
Palorizek85
01.05.2016

Moje první kniha z universa Star Treku. Zajímavý příběh a nečekané rozuzlení, což oceňuji...to by bylo na 5 hvězdiček, nicméně ta střední část popisující ztracenou pamět doktora McCoe už tak úžasná není...tady tak 3 hvězdičky...80% si to ale zaslouží.

tomas_my.123
23.04.2013

Nejslabší příběh Kirkovy posádky, které jsem měl tu čest číst. Ovšem samozřejmě není vůbec špatný, naopak. Je napínavý, navíc se děj věnuje ztrátě paměti doktora McCoye, který má podivné vidiny, což je rozhodně dobrý nápad a navíc je i skvěle využit. Ani mě nesedli Krkavci, mají být hrozba, a přitom byli spíše divní. Ale když tam nebyli, tak to bylo poměrně zábavné a to v dobrém slova smyslu. Takže bych knize dal 75%.

Phoenix16.cz
03.01.2013

Tenhle Star Trek je jeden z mála, který mě moc nebavil. McCoyova ztráta paměti byla dobrý tah pro příběh, ale zbytek mi připadal jak vypůjčený z nějakého B-C hororu. Nemůžu si pomoct, ale ti krkavci mi celou dobu připadali nezajímaví až trapní. A protože byly hlavním nosníkem příběhu, není divu, že celou knihu stáhli dolů.

Štítky

Star Trek

Autor a jeho další knihy

Carmen Carter
americká, 1954

Kniha Sny o Krkavcích je:

v Přečtených52x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených2x
v Knihotéce46x
v Chystám se číst4x