Satanovo srdce

Satanovo srdce je jedním z mnoha názvů pro kámen, který v sobě akumuluje vzpomínky a pocity všech svých předchozích vlastníků. Nyní se tento záhadný kámen ocitne na palubě lodi Enterprise a začíná další pokračování jeho temné historie... Po velkém úspěchu první televizní série Star Trek se objevilo v roce 1987 její pokračování pod označením Nová generace. Nový typ vesmírné lodi Enterprise, na jejíž palubě žije přes tisíc osob, řídí posádka „nové generace" - kapitán Jean-Luc Pikard, první důstojník William Riker, android Dat, lodní poradkyně Deanna Troi, mladý slepý poručík Geordi La Forge a další. Vzápětí po příznivé odezvě televizních diváků ve Spojených státech i v Evropě se objevily i první romány, napsané osvědčenými autory americké sci-fi literatury....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/82_/82238/satanovo-srdce-82238.jpg 3.527

Star Trek - Nová generace

Romány, Sci-fi
Vydáno:, X-Egem

The Devil (1993)

Kniha Satanovo srdce

Palorizek85
14.08.2016

Zajímavá kniha. Děj se mi líbil a byl přesně to co od ST očekávám, nicméně hodilo by se, aby autor nadepisoval data a místa, jelikož časté skákání v čase Vás při delším čtení může zmást.

tomas_my.123
23.04.2013

Další kniha z prostředí Nové generace a to přeci nemůže zklamat!! A taky, že to nezklamalo. Ta kniha byla sice trošku slabší, než jsem čekal, protože děj vypadal velmi zajímavě, ale to hlavní, co od Star Treku čekám, jsem dostal. Zápletka s Picardem a satanovým srdcem byla velice zajímavá a nenudila, ta vedlejší byla místy slabší. Ale jinak doporučuju, určitě nebudete zklamaní. Carmen Carter není vůbec špatný autor, ale jsou i lepší autoři Star Treku, rozhodně ho ale neodsuji, naopak, napsat ST knihu dá práci. Jinak za 80%.

Star Trek

Carmen Carter