Nejlepší osud

Nejlepší osud https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24139/star-trek-nejlepsi-osud-24139.jpg 4 19 2

Star Trek série

V šestnácti letech byl Kirk problémový mladík, který si nerozuměl se svým otcem a měl před sebou nejasnou budoucnost. Avšak výlet do vesmíru s otcem, Georgem Samuelem Kirkem, a legendou Hvězdné flotily kapitánem Robertem Aprilem navždy změní Kirkův život, když se z obyčejné cesty stane smrtelná past. Kirk i jeho otec musí bojovat o své životy proti zákeřnému a mocnému nepříteli. Otec a syn společně pohlédnou do tváře smrt a James T. Kirk zahlédne záblesk své budoucnosti a svého nejlepšího osudu.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Netopejr

Best Destiny , 1992

Phoenix16.cz
16.09.2019 4 z 5

Velmi povedený a dobře propracovaný startrekovský příběh. Provází nás dospíváním "nejznámějšího" kapitána Hvězdné flotily a působí velmi realisticky. Celé vyprávění je zasazeno do kontextu událostí, které se odehrávají v "současnosti", čímž příběh získává další plusové body. Na druhou stranu linie odehrávající se teď je poměrně krátká a nenarušuje hlavní téma knihy, kterému je věnována většina prostoru.

lagga
09.07.2015 5 z 5

Myslím, že tohle by si měl přečíst každý mladý člověk, který vlastně neví co sám provést se svým životem.

Star Trek Star Trek původní sci-fi

Diane Carey