Čas pro včerejšek

Čas pro včerejšek https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49462/bmid_cas-pro-vcerejsek-64072159adf36.jpg 4 23 3

Star Trek série

Uchopil vůdce Asyri za bradu, přejel nožem po jeho hrdle a pak se ujistil, že prořízl jak vnější, tak vnitřní krční tepny. Vstal, znovu se rozhlédl a spatřil svůj štít, půl cesty napříč kruhem. Když se s ním vrátil, Rorgan byl už mrtev. Zar zaujal vyčkávací postavení. Snažil se popadnout dech a měl pocit, že se mu v boku usadil praotec všech bodavých bolestí. Pohlédl na kruh bojovníků, kteří ho obklopovali. „Kdo je na řadě?“zvolal v Asyri.... celý text

Romány , Sci-fi

Vydáno: , Albert

Time for Yesterday , 1988

kolacky
24.02.2023 5 z 5

Skvělá knížka. Další osudy Zara, staršího, zodpovědnějšího a nečekaně vládnoucího. Další osudy hrdinů z Enterprise.

Ran
06.07.2018 3 z 5

Knížka se četla celkem dobře a jsem ráda, že vše dobře dopadlo.

Phoenix16.cz
06.09.2013 4 z 5

Přímé pokračování Syna včerejška hodnotím o hvězdičku lépe, protože už se to mnohem více blížilo mým představám, jak by se asi zachoval Spock tváří v tvář svému synovi. Román je o dost rozsáhlejší, což autorce dává možnost víc rozvést své myšlenky. Příběh je poměrně jasný, je tu problém, který potřebuje co nejrychleji vyřešit a v pozadí se pomalu proplétají podzápletky. Obecně nemám moc v lásce, když se autoři sci-fi snaží zakomponovat do sebe budoucnost s dávnou minulostí. Tady to až tak rušivé nebylo, i když od ST prostě očekávám, že se bude bojovat lasery a ne meči (nebo alespoň bat'lethy).

Star Trek Star Trek původní sci-fi

Ann Carol Crispin
americká, 1950 - 2013
2005  85%Léčka v ráji
2005  85%Huttský gambit
2005  86%Úsvit rebelů
1996  84%Čas pro včerejšek
1993  83%Syn včerejška

Kniha Čas pro včerejšek je v