Staňte se značkou!  Osobní branding aneb Jak si chytří lidé budují značku, která jim zajistí úspěch https://www.databazeknih.cz/img/books/empty_bmid.jpg 3 6 2

Americká konzultantka Catherine Kaputa zasvěcuje čtenáře do tajů strategického osobního brandingu a krok za krokem pomáhá s vypracováním akčního plánu rozvoje jedinečné osobní značky. Jména hvězd světa zábavy a vrcholového sportu, stejně jako ikon managementu, podnikání, žurnalistiky či literatury jsou v podstatě jejich osobními značkami. Jejich věhlas určuje výši honorářů a odměn za jejich práci i jejich hodnotu ve světě reklamy. Osobní značka znamená mít větší vliv na svůj profesní osud: lidé s "lepší" značkou bývají v zaměstnání častěji povyšováni a ocitají se na vyšších postech, dostávají zajímavější úkoly, mohou si snáze vybírat spolupracovníky a podřízené, bývají mezi posledními, kdo jsou propouštěni, a pokud se přece jen ocitnou na trhu práce, mívají větší výběr, pro koho a co budou dělat. ... celý text

Literatura světová

Vydáno: , Management Press

You are a brand!

mariva
mariva
07.06.2016 3 z 5

Knížka je sice zaměřená na americké poměry a spíše na manažerské pozice v obrovských korporacích, ale něco praktického si v ní najde asi každý.

Juny
Juny
10.02.2014 5 z 5

Další kniha, co mi otevřela oči a naučila dívat se na svět jinak, vysvětlila pár věci z minulosti a přítomnosti - všem vřele doporučuji k přečtení :)

Autorovy knížky

2011  60%Staňte se značkou! Osobní branding aneb Jak si chytří lidé budují značku, která jim zajistí úspěch

Kniha Staňte se značkou! Osobní branding aneb Jak si chytří lidé budují značku, která jim zajistí úspěch je v