Stalingrad ekniha

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Píše se rok 1942 a německá armáda vítězí na všech frontách i díky speciálním vojákům v jejích řadách. Vojákům, kteří jsou prakticky nezničitelní - tedy pokud mají dost cizí krve. A jestli něco v téhle zatracené válce skutečně teče proudem, tak právě krev. Germánský upírský klan se rozpíná do všech stran a jeho nepřátelé jsou rozhádaní a prohrávají jednu bitvu za druhou. Zdá se, že mocnou vládkyni Germánů nic nezastaví. Jenže generál Gerhard začíná pochybovat a slovanský upírský klan se tak snadno nevzdává. Navíc Veronika s Janem Bezzemkem mají plán... Tajné války upírů vrcholí monstrózní bitvou, která se zapíše do dějin....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415899/stalingrad-RuV-415899.jpg 4.2325

Bratrstvo krve 4.

Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno (ekniha), Epocha (ČR)

Kniha Stalingrad

Patrik02

To by jeden nevěřil, kolik pr*cání zažije na frontě. Ne, teď vážně, pokud to u této knihy vůbec jde. Od trilogie Hustého nářezu zpět v čase do nejhoršího období moderní historie, krvavé druhé světové války, ze které, ač se to může zdát neuvěřitelné, udělal Kotleta ještě krvavější řež. Vrací se někteří staří známí, opět nechybí litry rudé tekutiny, rozřezaná rozstřílená těla, oddělené končetiny a spousta šu*ání.
4/5, ale to jen proto, že jsem rozmazlenej a čekal jsem, že Gerhard dostane daleko více prostoru.

Johny_H.

Možná je chyba na mé straně to nepopírám, ale oproti předchozím dílům je úvod mírně zmatený a část knihy jsem nepochopil vůbec. Doufal jsem, že mi to vysvětlí kolegyně z práce která čte o dost více nežli já. Zapůjčil jsem a také nepochopila tu samou část jako já. Kdyby nebylo konce v Berlíně dostalo by to 1 hvězdičku z nostalgie k Nářezu, ale tato kapitola mé hodnocení naprosto změnila.
PS: (Spoiler) Pokud někdo pochopil bitvu kde zaútočí na Německou armádu rosové a do toho se jim připlete armáda svobodných Rusů. Zajmou Veroniku a sestra vůdkyně klanu Němců je naláká do pasti nechť je tak hodný a vysvětlí mi to děkuji.

OldaB
30.12.2020

Z Nářezů nakonec možná to nejlepší, válečná vřava 2. světové tomu sedne. Akční jízda.

Selve
29.12.2020

Původně jsem knihu pořídil spíše jako doplnění k Hustému nářezu a mohu říct, že nelituji. Knihu jsem přečetl během chvíle a nesmírně mě bavila. Navíc ve spojení Hustým nářezem mi došlo i několik věcí. Takže jisté spojení tam opravdu je.

Cimeřan
25.12.2020

Dle mého skromného názoru se tahle kniha moc nepovedla. Celé to postavit na vulgarismech a podpásovém humoru, které zastiňují celý děj, je už fakt přes čáru. Jazykově je to jako procházka pražským Sherwoodem za pěkného počasí. Pár dobrých momentů by se našlo, ale asi by bylo lepší, kdyby tento díl vůbec nevznikl. Škoda promrhaného potenciálu.
45/100

frantisek8863
29.11.2020

Dobrý nápad spojit bojiště 2. války s upíry, ale vulgarity zbytečně zaplevelili děj, u pár hlášek jsem se zasmál. Ovšem nic co by překonalo průměr, ani nenadchlo, abych si to dal ještě jednou.

kamila5406
28.11.2020odpad!

Tak tenhle žánr opravdu nemusím

quidolev
17.11.2020

Zajímalo by mě, jestli někde ve světě někdo píše jako Kotleta.

Faja
Faja