Stalingrad ekniha

Píše se rok 1942 a německá armáda vítězí na všech frontách i díky speciálním vojákům v jejích řadách. Vojákům, kteří jsou prakticky nezničitelní - tedy pokud mají dost cizí krve. A jestli něco v téhle zatracené válce skutečně teče proudem, tak právě krev. Germánský upírský klan se rozpíná do všech stran a jeho nepřátelé jsou rozhádaní a prohrávají jednu bitvu za druhou. Zdá se, že mocnou vládkyni Germánů nic nezastaví. Jenže generál Gerhard začíná pochybovat a slovanský upírský klan se tak snadno nevzdává. Navíc Veronika s Janem Bezzemkem mají plán... Tajné války upírů vrcholí monstrózní bitvou, která se zapíše do dějin....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415899/big_stalingrad-RuV-415899.jpg 4.2466

Kniha Stalingrad

kazatell

Tak na tuhle knihu jsem se těšil dlouho a také jí dlouho odkládal. Chtěl jsem na čtení klid a dost času, protože jsem věděl, že nebude jednoduché se odtrhnout. Jo bylo to přesně tak.
V příběhu nejsou žádná hluchá místa, děj se postupně stupňuje... začíná na vrcholu a pak pořád stoupá

Michal_SK

kniha napísaná trochu nasilu ako prequel k Bratstvu krve. Knihu vnímam podobne ako Lovcov, je fajn si ju prečítať, užiť si ju a zabudnúť na ňu, viac vám už nedá.

avalonek

Tenhle díl mi občas trošičku vázl. Nevim,proč jsme se najednou ocitly v roce 1942, když jsem si myslela, že předchozí díly ještě nejsou zakončené. Ale i přes to všechno jsem si to dost užila.

Iki1

Jednohubka pro dva či tři dny volného času. Pokud je v ní nějaký děj, nepostřehl jsem ho. Kvituji nápad k bitvě u Stalingradu přidat upíry a další nadpřirozené postavy schopné bojovat téměř nekonečně dlouho. Přimíchat sem násilí a sex znamená možnost fůry vtipných hlášek, takže jsem se dobře pobavil. Navíc jsem knihu četl v době další "internacionální pomoci Rusů", tentokrát na Ukrajině, to umocnilo čtenářský zážitek.

Archie

Extremne sexualni, extremne nasilny, extremne akcni, upirsky film v kulisach dobyvaneho Stalingradu. Nechybi mucirny, upirske vecirky, footjob od vlastni Matky, kozy nordicke bohyne (nekolikrat), explicitni nasili, cerny humor a spousta vtipnych glos v kontextu druhe svetove. Pribeh temer neexistuje, ale to je mozna jedina kanka, na jinak perfektni odpocinkove literature.

darbujan8924
04.12.2021

Za mě velké zklamání. Děj o ničem, plný vulgarismů a nudy. V půlce knihy jsem to vzdal a knihu vrátil.

mi-380
03.12.2021

Kotletova sexy upírská bitevní smršť mě vždy dokáže vrátit o pár let zpět, do časů, kdy jsem byl větším optimistou, kdy jsem měl pocit, že sto let veselého života je přede mnou, kdy mi každý měsíc přistávala ve schránce nová Ikarie. Pryč od literatury faktu nebo rádobyrealistických románů mé současnosti. Užívám si strhující děj, černý humor, znalost historie a hlavně nápad s velkým N. Brutální prequel k Nářezům. Jsem zvědav, která bojiště ještě s Janem Bezzemkem a s upírskými klany navštívíme.
No, zatím jsem tedy ještě z Kotlety nevyrostl, jak se to stalo některým spoluuživatelům DK, takže jim většina hvězd vyhasla (dost dobře nechápu, jak někdo ztrácí hodiny a hodiny drahocenného času čtením knihy, kterou nakonec spláchne s hodnocením odpad nebo s jednou*).
„Ratatatatata“, čte přesvědčivě Richard Fiala.
85 % (zatím 397 hodnotících s průměrem 84 %).

IHT
26.10.2021

Jan Bezzemek opet v plne sile! Precteno za den, skvele jsem se u toho odreagoval i bavil. FK je proste zaruka morbidniho, uchylneho, pornografickeho, vulgarniho a nesmirne zabavneho textu. Dle meho (obcasneho) gusta :-)