Stále som mama

Stále som mama https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326459/bmid_stale-som-mama-Mdc-326459.jpg 4 23 4

Som mama série

Úspešná slovenská herečka, moderátorka a autorka vtipných prúžkovaných tričiek Kristína Farkašová vydala pred rokom knihu o materstve Som mama. O živote s dvojičkami, ktoré rastú a menia sa z Knedlí na Dievčatá, napísala aj druhú knihu. Humor jej ani teraz nechýba, hoci sa často smeje pomedzi slzy a sople. Dievčatá objavujú svet a zanechávajú v ňom nezmazateľnú dvojradovú stopu. A aj keď už majú na kdečo vlastný škôlkarský názor, ich rodička im i sebe ustavične s láskou pripomína: Stále som mama!... celý text

Vicusss
Vicusss
20.02.2022 5 z 5

Knizku som citala pocas 1.roka na materskej. Pacila sa mi, mala som par kvalitnych zachvatov smiechu ale aj ma uz vopred rozlutostila, ked autorka opisovala obdobie, ktore mna este len caka. Velmi ma bavi jej styl pisania, je to ako pokecat si s kamoskou. Netreba od toho ocakavat nic velke, styl svetovej literatury ci tak nejak. Skutocne ide skor o nieco ako zverejnenie diara, listov ci taka knizna kamoska pre zeny na MD, alebo ako nemat pocit ze som v tom sama. Za mna super kniha, ako aj ostatne od Kristiny.

Venezia
Venezia
12.05.2019 1 z 5

Niekedy by to, čo sa napísalo na blogu, malo zostať len na blogu. Páčil sa mi len text Pipi existuje! A pridávam jeden vydarený úryvok zo str. 319: "Byť na ničnerobiacej dovolenke s malými deťmi je úžasné. Po návrate domov som si uvedomila, že to nebolo vďaka jedlu či moru, bolo to vďaka času. Pokoja a času. Naraz sme boli s Dievčatami kamarátky, ktoré si spolu užívajú..." Prajem všetkým pokoj, čas a lepšie knihy.

Anyz01
Anyz01
15.01.2018

Začala jsem číst kvůli čtenářské výzvě, ale nedočetla jsem. Možná by mi bylo bližší v době, kdy jsem byla také na mateřské.

Dudijeje
Dudijeje
30.01.2017 5 z 5

Perfektna kniha z pera Kristiny Farkasovej. Nechcelo sa mi ani prestat citat :) stale som mala usmev na tvari. Bolo uzasne byt na chvilku sucastou jej krasnej a vtipnej rodinky. Dufam ze aj ja budem mat tak krasne a vtipne dve male velkacky :)

2017  73%Jsem máma
2017  70%Stále som mama
2019  82%Budem mama
2017  100%Som nový človiečik

Kniha Stále som mama je v