Stále nezvěstná

Stále nezvěstná https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64218/bmid_stale-nezvestna-Mrp-64218.jpg 4 345 110

Annie rekapituluje při terapeutických sezeních u psychiatričky svůj pohnutý životní příběh: příběh ženy unesené neznámým mužem, měsíce uvězněné v horské chatě, znásilňované, ponižované a podrobované nejnesmyslnějším pravidlům. A vystavené i nejhorší ztrátě, která ji mohla potkat… Přesto se dokázala svému vězniteli vzepřít a utéct. Jenže návrat do normálního života není vůbec jednoduchý: Annie se snaží znovu navázat vztah se svou matkou, s kamarádkou Christinou, s přítelem Lukem. Za pomoci psychiatričky se pokouší překonat strach z venkovního světa – a za pomoci policejního vyšetřovatele Garyho vypátrat, kdo její únos zosnoval a proč. Odhalená pravda je však až nečekaně krutá…... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

Still Missing , 2010

10.06.2015

Kniha je skvělá hodně mě zaujala a přečetla sem jí za tři dny skoro na jeden nádech děj mě doslova upoutal a konec knihy mě vyděsil skončilo to jinak než sem čekala velice překvapivě :) Doporučuji všem co mají silnější žaludek a mají rádi zvraty a psycho :)

10.06.2015

Šárka5875
Šárka5875
12.04.2015 5 z 5

Druhá knížka, kterou jsem četla od autorky a opět výborná. Chevy Stevens umí tak perfektně vykreslit postavy, jejich chování, cítění, fyzické i psychické prožitky, že se do hl. hrdinek člověk bez problémů vžije a o tom to je. Neumím si představit něco podobného prožít a potom se zařadit zpět do normálního života. Navíc, když se Annie dozví, kdo za tím odporným činem stál. Opravdu vynikající psycho.

polmari
polmari
03.04.2015 5 z 5

Perfektní - rozhodně mi to otevřelo oblast, o které jsem nikdy moc nepřemýšlela ... co vlastně oběti cítí POTOM

TessaJean
TessaJean
24.12.2014 5 z 5

Tak tato kniha je doslova bomba! Měla jsem jí přečtenou celkem rychle a můžu říct, že mě vůbec nepustila.Věčně jsem jí měla v ruce, až jsem litovala že jí mám tak brzo přečtenou.Velmi napínavá kniha! Mám jí už doma a řadím ji mezi mé nejoblíbenější.:) Doporučuji!

Vladísek
Vladísek
02.12.2014 5 z 5

Jedním slovem - skvělé! Kniha se mi moc líbila.

rodak
rodak
19.11.2014 5 z 5

Paráda vše jak má být v dobrém psychothrilleru Moc se mi to líbilo .

Verrrunka
Verrrunka
30.08.2014 4 z 5

Příběh docela masakrózní, ale chvílemi mi prostě vadil ten styl, jak je to napsané. Monolog u cvokařky místy trochu nefungoval, nebylo to úplně věrohodné.
Jinak se knížka četla velmi dobře, přečetla jsem v podstatě během 2 dnů.

patys
patys
18.08.2014 5 z 5

Bomba. Super. To jsem vážně nečekala. Úžasná kniha s neočekávaným rozuzlením. Všem doporučuji.

Veve131
Veve131
29.07.2014 5 z 5

Knihu jsem četla jedním dechem, moc se mi líbila. Napínavé od začátku do konce.

lenocka2013
lenocka2013
06.06.2014 4 z 5

Nechcela by som, niečo také prežiť.

Alena_S
Alena_S
28.05.2014 4 z 5

Už jsem se začínala bát, že kniha se omezí na vyžívání se v popisu týrání unesené ženy úchylem (zde s velkým Ú), přičemž sympatický mi ze začátku nebyl ani jeden z nich. Od poloviny knihy se ovšem začaly dít věci!
Zvlášť silný je konec - kdo už dospěl k větě "až přijdeš příště, vezmi mi noviny", ten ví :)

Andílek13
Andílek13
11.05.2014 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek, co jsem v tomhle žánru četla :) Když jsem se dostala asi do poloviny knížky, tak jsem si říkala, co když se ještě od toho psychopata nedostala?? Třeba se jen zbláznila a představovala si, jak má sezení u psycholožky a další věci....hlavně mě k tomu dostal název knížky...musím ale říct, že takhle dobrou detektivku, jsem snad nikdy nečetla :)

solarka
solarka
23.04.2014 5 z 5

Čtyři dny v posteli a kniha přečtená...Dcera říkala - mami co to čteš, takový knihy jsi nikdy nečetla? A já si říkám , to je fakt.....Ta hrdinka, prožila tak hroznou věc, že já bych už byla 5x mrtvá....prostě hrdinka. A rozhodně bylo co číst.. Spisovatelka myslím umí...zaujmout, popsat.....vygradovat děj.......na konci mi bylo trochu smutno, z toho, čeho všeho jsou lidé schopni, každopádně stojí za přečtení, doporučuji...

petka-2007
petka-2007
12.04.2014 5 z 5

První kniha od této autorky a musím říct, že nezklamala.
Po psycholgické stránce drsné. Bylo zajímavé (jiné než jsem zvyklá, což je dobře :-)...), že převažoval monolog hlavní hrdinky, díky čemuž se čtenář mohl plně vcítit po pocitů, které mladá žena prožívala.
Psáno lehkou rukou, skvěle se četlo.
K přečtení určitě doporučuji.

Fifth Element
Fifth Element
06.03.2014 5 z 5

No.. Jak to napsat.. Kniha byla suprova, jako takova se mi libila, dobre napsana, dobry pribeh, dobre rozuzleni.. Ale jen kdyz si to predstavim, tak se mi dela spatne..

Madi
Madi
03.03.2014 5 z 5

Přečteno jedním dechem! Konec je celkem drsný a nečekaný.
Pro ty co ještě nečetli: čím míň toho budete o ději vědět, tím líp, aspoň si nezkazíte překvapení z rozuzlení.

aannyy
aannyy
23.02.2014 3 z 5

Dost silný příběh. Ze začátku se to četlo dobře, ale pak se možná až zbytečně natahovalo a já doufala, že už bude konec. Každopádně mě konec velmi překvapil a vůbec jsem ho nečekala.

Hany...
Hany...
13.01.2014

Nemohla jsem se odhodlat, furt mi to přišlo takové utahané. Ale konec byl celkem zajímavý.

marty77
marty77
08.01.2014 4 z 5

Kniha se mi moc libila.Precteno za dva dny.

kanadská literatura znásilnění pravda a lež únosy

Chevy Stevens (p)
kanadská, 1973