Rockový polibek

Rockový polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297403/bmid_rockovy-polibek-Xrr-297403.jpg 4 643 102

Stage Dive série

< 4. díl

Měla to být záležitost na jednu noc… Pozitivní. Dvě maličké čárky na těhotenském testu převrátí život Lizzy Rollinsové vzhůru nohama. A to všechno kvůli jedné obrovské chybě, kterou udělala ve Vegas s neuvěřitelně sexy baskytaristou rockové skupiny Stage Dive. Ben Nicholson byl jediný, s kým se kdy dokázala odvázat, a Lizzy ví, že pohledný rocker nehledá vážný vztah, přestože by si přála opak. Ben ví, že románek s Lizzie je mu zapovězený. Naprosto a úplně. Je to mladší sestřička jeho nejlepšího kamaráda, a přestože to mezi nimi jiskří, nesmí si s nádhernou a svůdnou ženou nic začít. V Městě hříchu ale na okamžik podlehne touze a brzy zjistí, že co se stane ve Vegas, tam ne vždy zůstane. Nyní jsou s Lizzie spojeni tím nejsilnějším poutem… Dokáže ale spoutat i její srdce?... celý text

Literatura světová , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Deep , 2015

havrmoni
havrmoni
02.10.2019 4 z 5

Tak, abych to schrnula. Trojka, čtyřka, dvojka a jednička, seřazeno dle mé oblíbenosti. Nakonec to nebylo tak hrozné, jak jsem se po prvním díle bála.

pate.langdon
pate.langdon
31.08.2019 4 z 5

Asi nejslabší díl, Lizzy si zasloužila víc a Ben mi až tak sympatický nebyl
Řazení série od nejlepšího:
1. Risk
2. Sólo
3. Hvězda
4. Polibek

Vendulik
Vendulik
13.08.2019 4 z 5

Taková oddechová kniha. Pro mě nejslabší kniha celé serie. Závěr byl docela dobrý.

petraj30
petraj30
04.08.2019 4 z 5

Nebylo to špatné, ale asi nejslabší díl. Trochu mi vadilo, že Ben ani nemusel o Lizzy bojovat, jak to bylo v minulých dílech

Ivet1990
Ivet1990
03.07.2019 3 z 5

poslední díl mě docela nudil, ale u poslední stránkách jsem se dobře bavila

men0037
men0037
17.06.2019 5 z 5

Poslední a za mě asi nejslabší díl, ale i tak byl opravdu skvělý.

Gabriela456
Gabriela456
14.05.2019 5 z 5

Super kniha. Škoda,že to byl poslední díl.

Nikyna8
Nikyna8
02.05.2019 5 z 5

Krásné zakončení, nádherná romatika. Celá série se povedla, propojení ve všech dílech.

avalonek
avalonek
01.04.2019 5 z 5

Na Lizzy jsem se moc těšila,protože to byla super holka a Ben se v předchozích dílech moc neprojevoval,tak jsem čekala,co nás tu potká.A bylo to hezké,poznávání se a tentokrát to ani nebylo zas až takové drámo..A už jsem zase dočetla a hlavní hrdinové mi budou celkem chybět.

Veeria
Veeria
23.02.2019 5 z 5

Bena jsem si oblíbila. :) Po celou dobu byl takový osamocený, moc se neprojevoval, ale v tomhle díle dostal dostatek prostoru a mohli jsme ho dobře poznat. Jaký je a jak žije. 4. díl byl opět čtivý a skvělý, moc jsem si čtení užívala. Časové skoky a esemeskování bylo vítaným obohacením příběhu. :)

Mrzí mě, že musím kluky a kapelu Stage Dive opustit. Ale na druhou stranu, jsem ráda, že si mě našli. :D Celkově série opravdu krásná, sexy, čtivá. Na relaxaci a snění naprosto ideál. Každý z dílů má něco do sebe a celkově je to pestrobarevný svět - naplněný hudbou, sebeobjevováním, přátelstvím a láskou.

,,Dave je citlivý básník, Mal je šašek a Jimmy ubručený rejpal. Ben ale prostě maká na svém..." (str.220)

Věta výše to plně vystihuje. Věřím, že každá z nás si najde toho svého oblíbence. Stejně jako Evelyn, Anne, Lena a Lizzy. :)

Stanas513
Stanas513
23.02.2019 4 z 5

I když romantika není právě mým oblíbeným žánrem, nechala jsem se zlákat letošní výzvou. Je to čtvrtý díl série, přesto je možné číst díly nezávisle na sobě. ALE : autorka píše v první osobě, tudíž není hlavní postavou muž. O hudebních nástrojích se zde také moc nemluví. V každém případě příběh končí na straně 271, takže si ho dám do lichých stránek. Zatím. Jinak se ale čte velice dobře, má to spád a takový je vlastně život.

domina
domina
02.02.2019 5 z 5

Celou dobu jsem trpěla s Lizzy a Ben bych nejraději půlku knihy praštila..a s ním i všechny ostatní, co se pletou jiným do vztahu. Ale moc se mi to líbilo.

uminaa
uminaa
01.02.2019 4 z 5

Tááák a máme tu komplet rodinku - sympatický David so svojou nevestinkou Ev, šialený Mal so svojou milovanou Tykvičkou, namosúrený dobrák Jimmy s MOJOU milovanou Lenou a pohoďák Ben so svojou Lizzy a Fazuľkou! Zazvonil zvonec a dobrej sérii je koniec :) Kniha sa čítala rovnako dobre ako aj predchádzajúce diel :)

Karola050716
Karola050716
18.01.2019 3 z 5

Poslední díl rockové série. Nebude mým top, ale přečtené během jednoho dne a hodně jsem si to užila. Lizzy je sympatická holka, Ben stále tajemný, ale ne zlý. Bylo to takové milé, plynulé, výjimečně mě bavily časové skoky a hodně jsem si užila esemeskování. Konec trochu uspěchaný. Celou sérii si určitě ještě někdy dám..i když Mala asi vynechám :)

sd1992
sd1992
07.01.2019 5 z 5

U každé knihy této série jsem se fakt skvěle zasmála.. :-D Miluju styl, kterým je to napsáno, smysl pro humor každé hrdinky :-D Miluju Stage Dive a určitě jsem to nečetla naposledy. Pro relaxaci rozhodně doporučuji.. :)

Lofda
Lofda
30.12.2018 5 z 5

Obsahuje spoiler ;-) Mám trochu dilema.. Celou dobu jsem si říkala, že tohle je prostě nejlepší díl celé série.. Oba byli skvělí ;-) Svým způsobem mi tahle dvojka přišla nejvíc reálná?! Ok, Liz byla někdy až moc dospělá, ale holt studentka psychologie ;-) No, konec to trochu pokazil :-( David musel mnohem víc máknout, než Ev dostal zpět.. I miláček Jimmy musel za Lenou přes kus Ameriky.. Zápletka s Marthou fajn, ale nějak rychle vyřešeno, na můj vkus ;-) Ale i tak, opět vtipné a lehké čtení, přesně to co od tohoto žánru očekáváte.. Za sebe doporučuji celou sérii, i když druhý díl s Malem mě moc nebavil, někomu jinému třeba sedne.

janno69
janno69
24.11.2018 5 z 5

Skvělé zakončení parádní série. Ben byl chvílemi vůl, ale s velkým, zlatým srdcem a Lizzy mu báječně kontrovala. Moc jsem se bavila u všech dílů a určitě jsem je nečetla naposledy.

Janka0702
Janka0702
26.10.2018 4 z 5

Moc pěkné, Ben i Lizzy super.
Trošku mě vadilo, že si neustále nechala do života kecat svojí sestrou, ale asi to bylo normální, vzhledem k tomu, že ji nahrazovala mámu.
Příběh se mi líbil, nevím proč jsem čekala, že se tam objeví nějaké velké drámo v podobě potratu - ne že bych jim to přála.
Mrzelo mě, že dostali tak málo prostoru, určitě bych se jim věnovala víc než Malovi a Tykvi.

Terisek99
Terisek99
15.10.2018 4 z 5

Úžasný závěr série.

viki77
viki77
15.10.2018 5 z 5

Moc krásný příběh.

láska erotika hudba těhotenství rock

Kylie Scott
australská