Rockové sólo

Rockové sólo https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274203/bmid_rockove-solo-F2X-274203.jpg 4 690 111

Stage Dive série

Co uděláte, když si zrovna potřebujete vylepšit image? Najdete si slušnou a hezkou dívku, z níž uděláte svou snoubenku. O bubeníkovi oblíbené rockové skupiny Stage Dive Mallu Ericsonovi se v poslední době v novinách nepíše zrovna lichotivě, a zdá se, že nejlepším řešením je usadit se a najít si vhodnou přítelkyni. Aspoň na nějakou dobu, aby utichly pomluvy. Jenže to by nesměl potkat tu pravou… Když se Anne vydá na večírek se svými přáteli, netuší, že se tu setká s idolem, jehož plakáty měla v mládí vylepené po zdech pokojíčku. A už vůbec nečeká, že by se s ní tenhle sexy kluk začal bavit – natož, aby jí pomohl vyřešit problém, do něhož se ne vlastní vinou dostala. Nápad, že bude hrát roli jeho nové přítelkyně a snoubenky, se jí zdá docela zábavný. I když ví, že trávit čas ve společnosti sexy bubeníka, který obráží jeden bouřlivý a divoký večírek za druhým, nemůže skončit dobře! Jejich nespoutané rockové sólo, které jim život nabízí, je plné zvratů – jednou nahoře, podruhé dole. Podaří se jim ustát všechny nástrahy, které jim okolní svět připraví?... celý text

Literatura světová , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Play , 2014

Matri
18.12.2023 5 z 5

Ešte lepšie ako prvá časť! Pre mňa vyvážená kombinácia humoru (vďaka Malovi, ktorý si ma totálne získal), akurátnej dávky žhavých scén, tiež došlo na dosť ťažkú tému.. a nakoniec ešte aj Trhač k tomu!
Tentokrát je ústrednou témou falošný vzťah. Ako som už spomenula, táto kniha mi naozaj sadla hlavne v humornej rovine - Mal má tak vtipné hlášky, nápady, dokonca aj myšlienkové pochody. Anne si odo mňa tiež zaslúži pochvalu - opäť mladá baba, ktorá sa aj vďaka svojej minulosti, chová naozaj vyzreto. Okrem toho úžasne dokáže vyvažovať to Malovo vyvádzanie :))
Nie je nič, čo by som knihe mohla vytknúť. Úžasny druhý diel! Odporúčam ;-)

"Měla jsem pocit, že předstírat, že mě miluje, pro něj bylo snazší, než mě milovat doopravdy. A to mě bolelo. Věděla jsem, jak moc mě ranilo, když jsem si myslela, že náš předstíraný vztah skončil. Ale skutečný vztah? To by bylo mnohem horší."

Majka1979
07.12.2023 5 z 5

Ďalšia časť tejto série je presne tak skvelá ako bola tá prvá.
On je bubeníkom skupiny, jeho sláva nemá hraníc, ale vďaka tomu aj jeho povesť nie je nič extra a tak sa rozhodne utíšiť tie reči tým, že si niekoho nájde, kto mu bude robiť priateľku a on bude hrať usadeného chlapíka.
Ona je dievča, ktoré ide na večierok a ani sa nenazdá a baví sa s chlapíkom z kapely, ktorého zbožňovala.
A on sa s ňou rozpráva?
Pre ňu je to zázrak, pre neho je to niečo, čo potrebuje – mať niekoho, komu by iní uverili a ona vyzerá tak skutočne.
On jej navrhne, aby to skúsili kvôli médiám, ona s tým súhlasí. Prečo by nemala? Ako sa celá táto hra vyvinie a kto bude viac prekvapený – oni dvaja alebo médiá?
Určite odporúčam a už teraz sa neviem dočkať ďalšej časti

monte
12.09.2023 4 z 5

Odpočinkové čtení na dovolené u moře

Dela90
25.03.2023 5 z 5

(SPOILER) Bubeník Mall potká na jednou z večírku docela obyčejnou dívku, která je se mu zdát smutná. Dá se s ní do řeči a pak všechno začne mít rychlý spád. Anne, měla příšerný den, ale večer už je lepší, dostane se na večírek rockové kapely, kde se dá do řeči s idolem svých mladých let. Mall ji pomůže vyřešit její problém a ona pomůže jemu, když se stane jeho fiktivní snoubenkou. Jejich nespoutané rockové sólo je jako na houpačce a jen oni můžou udávat ten správný směr. Jak se s tím poperou?

Opět bomba! Mall - bubeník rockové kapely, který si jde tvrdě za svým cílem. Mně kdyby se do bytu nastěhoval cizí chlap ještě k tomu taková hvězda. No, sakra. Nevěděla bych jestli ho vytřískat ven, nebo si sednou na zadek. Někdy mi přišlo, že se chová jako neandrtálec, z druhé strany, jak se jednalo o Anne, tak byl prostě milouš. Až na pár okamžiků.

Líbilo se mi, jak Anne automaticky přijali do rodiny kapely. Bylo super, že se tam objevovaly i postavy z předešlých dílů.

Mall a Anne takové náhodné setkání, které Vám obrátí život vzhůru nohama. A vy najednou zjistíte, že hrajete rockové sólo a nechcete nikdy přestat! Protože, ať už Vám život hází klacky pod nohy, tak máte toho druhého.

Moc doporučiji přečíst, stejně jako 1. díl. A já se těším na pokračování.

Thalin
04.01.2023 1 z 5

Celá série je vlastně založená na nereálných představách fanynek, které jsou plné klišé. Sice to rychle ubíhá, ale člověk už na začátku přesně ví, co nastane a jak to skončí.

MAU256
30.07.2022 5 z 5

Krásná romantika z rockového prostředí. Mal byl dokonale šílenej bubeník se svými chybami a "Tykvička" se k němu dokonale hodila. Je to krásně čtivé. Už se těším na dalšího člena kapely. Mohu jen doporučit.

Misshell1
22.07.2022 5 z 5

Tohle mě bavilo, Mal byl šílenec, ale ty jeho vtípky, fakt jsem se musela smát, jak vždycky všechno okecal. Bože..."tykvičko" :D Líbí se mi to provázanost mezi členy kapely, jak autorka udržuje jejich image.

Ewe291
23.06.2022 4 z 5

Seriu citam uz ani neviem kolky krat, stale nieco objavim co sa mi paci a co nie a stale sa na nu pozeram inak. Je zvlastne ako sa hlavny hrdinovia v knihach menia, stretli sme sa so vsetkymi hrdnmi takze spokojnost. David ten tu bol zlaty ako aj v predchadzajucej casti Eve no stale mi neprirastla k srdcu. Ustredna dvojica Mal a Anie alias "Tykvicka" no Mal bol prosto Mal, uz v predchadzajucej knihe bolo pisane, ze je tak trochu blazon, takze som cakala vsetko mozne, ako to co tam robil bol niekedy az extrem .... No ale co uz. Tykvicka ta bola .... no neviem tiez mala co to za sebou ale prisla mi, ze by sa jej mozno zisla terapia ale inak fajn ..... Kniha na zabitie nudy fajn a kedze sa k serii rada vraciam nevadi mi, ze je to trocha utiahnute za vlasy

Jita160
19.06.2022 4 z 5

Mall byl vážně děsný pako,ale potkal tu ,která mu sedla tak jako ty jeho paličky.
Byly jako kočka s myší ...
Anne byla tak chápavá a tolerantní,protože tohle si nastěhovat domu a předstírat že spolu chodí byl vážně nadlidský úkol.
Moc příjemné čtení ,ale v tomto díle u smutné.

Ála1968
13.03.2022 5 z 5

Za mě to bylo lepší než první díl.Vtipné a romantické.Bylo to krásné i když velmi smutné.Prostě nádhera...

Ms.Day
10.03.2022 3 z 5

První díl se mi líbil, ale tento druhý byl trochu zklamáním. Asi je to tím, že postava Mala na mě v předchozím díle udělala dojem a byl mi sympatický, a tak jsem se těšila na pokračování. Ale tady na mě působil jako totální magor.

veronika9761
21.10.2021 4 z 5

O trosku min ctivejsi nez prvni dil, ale i tak vysoky nadprumer.

iveta0549
26.07.2021 3 z 5

Já nevím, první díl se mi líbil víc. Postavy jsou sympatické, ale ten příběh byl až moc nereálný. Něco mi na tom všem prostě nesedělo.

petraLI
09.05.2021 5 z 5

Podle mého se jedná o nejslabší díl. Mal mi moc nesedí. Jak jejo chování, tak jeho smysl pro humor.

Raislin
20.04.2021 5 z 5

Naprostá oddechovka. Děj absolutně nereálný, ale jako "pohádka" pro romantické srdce fajn! Knihy jsou čtivě psané. Vůbec u nich nemusíte přemýšlet.

lenka7679
21.03.2021 5 z 5

Postavy jsou sympatické, vtipné, knížka je skvěle napsaná. Nenudila jsem se ani vteřinu a spád to mělo hned od začátku. V určitých momentech to bylo tak rychlé, až jsem se ztrácela a musela se vracet, zda jsem opravdu nic nepřehlédla. Přesně mi to káplo do noty. Vřele doporučuji a jdu na další díl a děkuji, že existují ještě takové knihy, které vás vytrhnou ze splínu.

Lee7
19.03.2021 5 z 5

Na první díl jsem narazila náhodou, už teď ale vím, že číst budu všechny díly. Příběh Mala se mi líbil víc než divoká jízda prvního dílu. Asi tím jeho skvělým humorem a hlavní hrdinkou.. děj rychle plynul a přece jenom nám ukázali jaké díly nás čekají a i když je v pozadí stín dramatického.. knížka byla o to lepší..

Kristy.Seb
14.03.2021 4 z 5

Každá bitva přináší své oběti.

To už je lidský úděl chtít víc, než je možné.

Mal byl skvělý, sexy a vtipný. A Anne byla taky skvělá.

lihate
09.03.2021 5 z 5

Krásný příběh. Mala jsem si zamilovala hned od začátku. Jeho osobnost je geniální, vtipná, bezprostřední, upřímná... Občas možná až moc, ale v dobrém slova smyslu. Anna byla taky fajn, moc se mi líbilo, jak umělá komunikovat a vždy zahnat příchozí bouři, takže málokdy propukla. V první části knihy jsem se vyloženě bavila, smála jsem se až mi tekly slzy. Když si teď na jisté momenty vzpomenu, znovu se musím smát. Druhá polovina knihy je smutná a vážná, nutí k zamyšlení, vyvolává emoce. Celkově to celé dohromady dává smysl a je to více než překrásná kniha.

"Život je píseň, Anne. Tak si ji pojďme zahrát."

Babu002
07.03.2021 5 z 5

Na tenhle díl jsem se těšila, protože si mě získal Malcolm už v prvním díle!
Čtivé, zábavné i žhavé čtení.
Mal mě hrozně bavil a jejich příběh byl super, ale taky i smutný.
Určitě si přečtu další díly!