Rocková hvězda

Rocková hvězda https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274202/bmid_rockova-hvezda-5N5-274202.jpg 4 866 160

Stage Dive série

Dovedete si představit, že odjedete oslavit jednadvacáté narozeniny do Las Vegas a probudíte se vedle úžasného, do půli těla vysvlečeného chlapa a na prsteníčku se vám blyští diamantový prsten? Tak přesně tohle se stalo Evelyn… Problém je, že si nemůže vzpomenout, co se vlastně stalo. Když zjistí, že se během divokého večírku provdala za úplně cizího kluka, vyděsí se. Nepřeje si nic jiného, než tohle šílené manželství anulovat, jenže to by jejím manželem nesměl být David, kytarista oblíbené rockové skupiny Stage Dive. Evelyn se tak ocitá v hledáčku fotoaparátů novinářů a davy rozhořčených fanynek ji nenechají chvíli v klidu. Být manželkou nejpopulárnější rockové hvězdy totiž znamená vydat se na pěkně divokou jízdu, jakou jim život připravil…... celý text

Literatura světová , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Lick , 2013

kacaaba
31.10.2016 5 z 5

Mě se kniha líbila. Jo možná to bylo trochu přitažený za vlasy, ale od těchto témat to očekávám a proto si je vybírám. Takové pohodové čtení, nic náročného, romantika a docela jsem se i zasmála.

katerinad
24.09.2016 3 z 5

zklamání

Karolína18
17.09.2016 2 z 5

Námět je totální klišé, ale to bych knize ještě odpustila. Že se hlavní hrdinka chová jako malá holka, by se také dalo skousnout, ale co už nemůžu přehlédnout je spousta drobností, které ode mě zajistí ostatním knihám podobného ražení více hvězd.
Například mi přišlo jako vyložené nevyužitá příležitost, že autorka nedala do svého díla více vtipných scén, nebo máme opravdu každá jiný humor. Všechny snahy rozesmát čtenáře byly průhledné a tak nějak prvoplánové.
Ze začátku mi dost vadilo, že se David choval tak trochu jako přecitlivělá slečinka, od rockera bych tedy čekala jiné kafe. Kdybych to ale přehlídla, stejně by mi neseděly všechny ty dialogy, nehledě na to, že mi Ev nebyla vůbec sympatická a měla jsem mockrát chuť jí zakřičet do obličeje: Holka prober se. Když už byl děj postavený na hlavu, nemohla se při zemi držet alespoň hlavní hrdinka?
Zakoukali se do sebe po tak krátké době, ze které si Ev tu nejpodstatnější část ani nepamatovala. Pohádali se, promluvili si a voilá máme tady pár měsíce?
To jsem uvěřila pohádce, že si obyčejná holka ve Vegas vezme světoznámou hvězdu, mohla autorka vyvážit alespoň tím, že bude pokračovat v reálnějším duchu, ale to ne! Sen patnáctileté holky pokračoval.
Konec se mi líbil, ačkoli je hned jasné, jak to celé dopadne. Potěšilo mě ale, že mezi Už se nikdy nevracej a Budeme spolu navždy, byla nějaká ta prodleva.
Zajímají mě osudy další členů kapely, takže se možná pustím i do dalších dílů.

Makulka1992
31.08.2016 5 z 5

(SPOILER) Knížka se mi líbila... Přebal knihy mě opravdu chytil protože najít vedle sebe ve Vegas takové tělo,jsem na něm přisátá jako klíště :D... Děj noo dejme tomu.. Evelyn ze začátku vůbec nevěděla která bije a jak je možné ze ten sexy chlap je její manžel... a že je špatná a blá blá blá... a za 6 dní ho totálně miluje... a za 8 dní ho pošle do p... a nenechá si nic vysvětlit,uteče jak malá holka.... Občas bych do děje nejradši skočila a pořádně jí nafackovala :D ale konec potěšil nebo jsem ho spíš čekala??? Sama nevím

muchomurka
29.08.2016 4 z 5

Správná knížka na letní dovolenou. Přečteno velmi rychle a čtení jsem si užila. Příběh není nic převratného, ale to nevadí. :)
Evelyn byla fajn, tedy hlavně do té doby, než utekla. Pak začala být taková ta ufňukaná chudinka a to mi k ní nesedělo a rozčilovalo mě to. Předtím mi připadala jako pohodová holka, která život brala s nadhledem a lehkou ironií a humorem. To mi ke konci knihy chybělo. David byl naštěstí suprový celou knihu a nevzdal se. Jsem ráda, že pak Evelyn dostala rozum, ale toto je takový šrám na jinak pohodovém příběhu. Jsem však ráda, že netrval dlouho.
Ale jsem zvědavá a těším se na další knihy od autorky.

Ewik
28.08.2016 5 z 5

Z knihy jsem opravdu nadšená a moje velká očekávání byla naplněna. Pokaždé, když se mi do rukou dostane dobrá kniha, která si mě něčím získá, mám velkou radost.
Tento kousek nebyl vyjímkou. Děj mě naprosto pohltil, perfektně jsem se odreagovala, pobavila a zasnila nad hlavním hrdinou. Celé je to jako svěží vánek v parném dni - nenáročné, milé, svěží, sexy, nevtíravé a v originalitě žánru to jen tak něco netrumfne. Od začátku jsem cítila tu chemii, která pár provázela a celou hudební atmosféru jsem si, stejně jako členy kapely, opravdu zamilovala.
Další pokračování si určitě nenechám ujít a doporučuji!

Zlodějka knih
25.08.2016 5 z 5

Slavit narozeniny a vdát se za člena rockové kapely - proč si o tom nepřečíst něco víc a tak jsem se do toho dala...prvni reakce byla docela logická a asi by jsme tak reagovaly všechny, prvotní šok překonán fajn tak sme se pustili dál do příběhu...samozřejmě rozvod hned s tím se dalo počítat, že k tomu nakonec nedojde v to jsem naprosto doufala, první setkání s Malem bylo epické a vtipné - okamžitá zamilovanost :D celkový příběh se mi hodně líbil, i to, že chlap jako hora, kterému leží všechny ženy u nohou chce prostě jenom tu jednu jedinou jeho ženu a bude o ni bojovat na to už sem se vyloženě těšila...celý příběh jako celek na mě působil velmi dobře a odnesla jsem si jenom blažené pocity, že chci další příběhy se členy kapely a to hned...

jitka7
12.08.2016 2 z 5

Knížka se na začátku dobře rozjela.. ale když hlavní hrdina opustil hotel, tak jsem to louskala horko těžko. Škoda, čekala jsem něco jiného. Příběh se mi zdál trošku nesmyslný. Tak jak to začalo jsem čekala víc akce, vtipu a reakce :)) ale nedostavilo se ani jedno z toho.

Téra
01.08.2016 2 z 5

Nechápu tak vysoké hodnocení a tu chválu tady. Horko těžko jsem knížku dočítala. Autorce jsem z příběhu neuvěřila vůbec nic. Jednání obou hlavních hrdinů mi přišlo uplně nesmyslné a neuvěřitelné. No prostě zklamání.

Fizulka71
01.08.2016 3 z 5

Milá knížka, bezva oddechovka na dovču nebo dlouhou cestu vlakem. Evelyn je sympaťačka, trochu vyplašená, což se jí nedivim, zato Davida bych s chutí kopla pod koleno, aspoň po velkou část knihy. Ale na konci si to trochu vyžehlil.

cukrovka
31.07.2016 5 z 5

Velmi čtivá oddechovka. Probuzení ve Vegas se ztrátou paměti a snubním prstýnkem na ruce byl skvělý začátek. Už se těším na příběh dalších členů kapely.

barbora2863
31.07.2016 3 z 5

Príjemná letná jednohubka. Síce neohúri, ale ani neuškodí, taký stred. Začalo to strašne dobre, dalo by sa to posunúť omnoho lepším smerom, hm, proste som neverila, že sa Ev za nejaký týždeň dokázala zamilovať do Davida, to bolo príliš. A zo slávnej rockovej kapely sa, myslím, dalo vyťažiť omnoho, omnoho viac. Chýbalo mi tam nejaké vzrúšo zo slávy a všetkého toho humbuku naokolo.
Od tretiny to skĺzlo do klasiky, t. j. podobný dej ako u ostatných NA kníh.
Ale zaujal ma Mal, to bol teda prípad! :-) teším sa na jeho príbeh.

LibraryGirl
28.07.2016 5 z 5

Hoši moji, to byla JÍZDA!!! Beru vás všechny, jste fakt skvělí:-). Moc se mi příběh líbil.
Tak jednoduché, žádná velká zápletka, ale tak rychle se to četlo. Chtěla jsem číst pomalu, abych si knížku vychutnala, ale nešlo prostě přestat, nechtěla jsem se s celou bandou ještě loučit. V tomhle případě jsem ráda, že tato série má víc dílů a také, že u nás vůbec vyjdou. Vtipné, romantické a sexy!
Doporučuji! Vzhůru na další díl. Díky Baronete! A Kylie je další moje srdcovka:-)

Haňulec
25.07.2016 5 z 5

Kniha má velmi zajímavý a poutavý děj, který vás nenechá se nudit, a nebudete schopni se od knihy odtrhnout. Přečetla jsem jí jedním dechem. Knihu mohu jen doporučit. Škoda, že nemohu dát více hvězdiček :-)

Kikuli
24.07.2016

Po přečtení tady těch komentářů jsem od knihy moc neočekávala .. a byla jsem mile překvapená . Taková příjemná oddechovka :) Přečtená za jeden den :) Těším se co si zase přečtu u dalších dílů :)

Maruš.D
15.07.2016 3 z 5

Řekla bych takový průměr.. v knize mi trošku chyběl "grift".. nicméně to nemění na faktu, že kniha je dobře napsaná a to je rozhodující. Neurazí, ale ani s ní nejsem 100% spokojená. Avšak tento druh knih mám velice ráda, a proto hodnotím 4* :-))

kik68
12.07.2016 4 z 5

Docela dobrý jsem zvědavá na na další členy.

msjadepaton
11.07.2016 2 z 5

Četla jsem to spíš kvůli vyplnění mezery mezi jinými knihami, takže jsem nic moc neočekávala. Dvě hvězdy dávám kvůli čtivosti, nic moc jiného jsem v tom nenašla. První cca čtvrtina byla i docela zajímavá, ale pak jsem rychle ztrácela zájem hlavně proto, že mi bylo naprosto jasné, co se stane. Jako podle šablony. Pokud máte tenhle žánr rádi, zřejmě se vám bude docela líbit. Jinak je opravdu vhodná maximálně jako vycpávka (v jakémkoliv smyslu toho slova).

alzbeta4340
09.07.2016 4 z 5

Jednoduchý příběh napsaný svižným stylem s jemným nadhledem. Beru ho jako návnadu na další díly série, osudy ostatních členů kapely mě začaly zajímat. Příjemné nenáročné čtení.

adela3429
07.07.2016 3 z 5

Žádné geniální veledílo to sice není, ale jako oddechovka ideální. Jen bych si přála, aby tam byla nějaká charakteristika, protože kromě toho, že je David vztekloun, vím prdlajs.