Rocková hvězda

Rocková hvězda https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274202/bmid_rockova-hvezda-5N5-274202.jpg 4 867 160

Stage Dive série

Dovedete si představit, že odjedete oslavit jednadvacáté narozeniny do Las Vegas a probudíte se vedle úžasného, do půli těla vysvlečeného chlapa a na prsteníčku se vám blyští diamantový prsten? Tak přesně tohle se stalo Evelyn… Problém je, že si nemůže vzpomenout, co se vlastně stalo. Když zjistí, že se během divokého večírku provdala za úplně cizího kluka, vyděsí se. Nepřeje si nic jiného, než tohle šílené manželství anulovat, jenže to by jejím manželem nesměl být David, kytarista oblíbené rockové skupiny Stage Dive. Evelyn se tak ocitá v hledáčku fotoaparátů novinářů a davy rozhořčených fanynek ji nenechají chvíli v klidu. Být manželkou nejpopulárnější rockové hvězdy totiž znamená vydat se na pěkně divokou jízdu, jakou jim život připravil…... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Lick , 2013

rajcatko
21.10.2019 1 z 5

No, na zadek jsem si z toho nesedla. Chtěla jsem jednoduché čtení do práce, kdy by nevadilo, že mě každou půl hodinu něco ruší a to jsem dostala. Dalo se z toho vytřískat více. Ta hvězda je spíše za obálku. Aspoň něco :)

luzajickova
15.10.2019 4 z 5

Tento díl mě bavil a zaujal o něco méně než Mal a Anne♥
Davida bych chvilkama spíš na začátku uškrtila..
Ev♥ zlatíčko to samé Mal♥ to jeho Evvie a nebo Nevěstinkoo mě strašně bavilo Mal mě v každém díle nejvíc rozesměje mám ho strašně ráda a jsem ráda že se ukazuje v každém díle♥
Tenhle díl samozřejmě taky doporučuji :)

Damonka12
10.09.2019 4 z 5

Úžasná kniha, miluji rockovou hudbu a romantiku a tahle kniha mi dala oboje. Jednu hvězdičku jsem strhla za to že námět je podobný jako ve spoustě knih.

Misicka0001
03.09.2019 5 z 5

Úžasná kniha. Tak i kniha Bouřlivák bomba čtení doporučuji

havrmoni
03.09.2019 2 z 5

Tak tohle není až tak můj šálek, ale přečetla jsem sérii od K.Lynn a to mě bavilo. No tak jsem si řekla, že zkusím i tohle. Je to taky o mladých a rock já můžu. No, tak to bylo docela zklamání. Ani vtipný ani nijak zajímavý, jakože do hloubky zpracované postavy a vedlejší postavy taky nic moc. Kromě Mala.
Nebýt tam ten sex, tak čtení pro naivní puberťačky. Je to takový fofr, že i když si v tomto žánru na nereálnost nestěžuju ( na relax není potřeba), tak toto bylo už trochu moc naivní. Mám celou sérii, takže přečtu, jako oddych jo, ale nic víc.

baruska6061
21.08.2019 5 z 5

Yes! Tohle je knížka, které nechybí koule! Doporučuji!!!!

2688
20.08.2019 5 z 5

Skvělá kniha víc nestihnu napsat protože se du pustit do druhého dílu ????????

petraj30
04.08.2019 5 z 5

Velmi zajímavý námět, moc se mi to líbilo

Market = )
23.07.2019 3 z 5

Za mě neurazí, nenadchne. V zásadě se mi příběh líbil, ale přišel mi jednak obecně málo propracovaný, jednak místy vyloženě odfláknutý (typově jako že jednou u večeře máte sukni a o dvě stránky dál kalhoty... :-D). Samozřejmě v tomhle žánru nečekám žádný literární skvost, ale knížka pro mě bohužel byla "áále, takovou blbost" (když se mě někdo ptal, co čtu). Škoda. Teď čtu druhý díl (plna optimismu jsem si na léto půjčila celou sérii) a ten mi přijde trochu lepší.

Lee7
23.07.2019 4 z 5

Rocková hvězda, čekala jsem jaká knížka bude a mile překvapila, děj hezký a bavila jsem se. Škoda, že o ostatních bylo napsáno málo a nebylo víc děje.. Mala budu mit nejradši.. těším se na další díly :)

eva1669
12.07.2019 4 z 5

Knížka šla super, mám ráda hudební prostředí v knížkách.

Ewwe
29.06.2019 5 z 5

Celá série je skvělá! Postava Evelyn a Davida mi sedla hned od začátku. Je to oddychovka na letní dny, kdy u příběhu není potřeba přemýšlet. Má to spád a hezky se čte :) Z dalších pokračováních mě nejvíce pak bavila postava Mala a poté Leny. U těch jsem se opravdu bavila.

malazluta
18.06.2019 4 z 5

Zábavná oddechová knížka u jejíž příběhu nemusíte vůbec přemýšlet.

kalinka99
14.06.2019 3 z 5

Příjemná oddechová knížka. Jinak sdílím stejný názor jako paní pode mnou v posledním příspěvku.

Ivet1990
09.05.2019 3 z 5

Od knihy jsem čekala mnohem víc. Začátek mě moc nebavil, ale od půlky se to zlepšilo. Po přečtení dějů dalších dílů, který mě čekají mě to připomíná sérii, kterou jsem nedávno četla a to Off Campus ( Návrh, omyl, skóre, plán) jediný rozdíl je ten, že se děj točí kolem hokejistů. Komu se bude zamlouvat tato série, tak doporučuji.

Coucouha
01.05.2019 1 z 5

Knihu jsem dočetla jen do poloviny a pak se mrkla na konec, abych se přesvědčila, že skončí tak, jak jsem si myslela. Vím, děj byl čitelný, jak už to u těchto "odpočinkových" knih bývá, ale velmi mi vadil styl psaní - čato jsem nevěděla, kdo co říká. Bylo to moc strohé. A taky těch vulgarismů...v každé větě 2x ku-va je prostě moc.
Nedočteno a proto nemám ani v plánu číst další díly.

oresvo
11.04.2019 5 z 5

Kniha mě pobavila, vtáhla a celkove jsem z ni měla dobrý pocit. Zápletka je sice jednoduchá a konec celkem předvídatelný ale i tak je to super čtení .

Už se těším na další díl.

avalonek
17.03.2019 4 z 5

Pěkné to bylo,pěkné.Čtenářská výzva mi dává krásné šance poznávat nové autory a jejich pěkná díla..Další díly si dám určitě

hana1105
13.03.2019 5 z 5

Kniha se četla sama. Chvílemi mi připomínala Padesát odstínů šedi. Krásná, oddychová, romantická.

adela2230
01.03.2019 4 z 5

Není to špatná kniha, dobře se čte, příběh je zajímavý. Někdy jsem nechápala myšlenky hlavní hrdinky, ale špatné to není.