Srí Lanka - Turistický průvodce Rough Guides

Srí Lanka - Turistický průvodce Rough Guides https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237012/bmid_sri-lanka-turisticky-pruvodce-rough-237012.jpg 5 6 3

Nový průvodce po fascinujících krásách Srí Lanky. Průvodce Rough Guide je nejúplnějším průvodcem po této fascinující zemi. Každá kapitola obsahuje detailní informace o daném místě a věnuje se i všemu zajímavému od jídla a jazyka po média a sport. Najdete tu rovněž základní informace o životním prostředí, politice, kultuře, hudbě a historii. Nová celobarevná koncepce knihy v sobě kombinuje nádherné fotografie, které povzbudí vaši chuť cestovat, s praktickým řazením textů a spoustou přehledných map. Ty vás bezpečně provedou centry měst, džunglí, plážemi i horami. Objevte Srí Lanku – průvodce Rough Guide vám bude skvělým společníkem. – Pozorujte leopardy a slony v národním parku Yala. – Prohlédněte si, jak se zpracovává čaj v čajové továrně Dambatenne. – Vyšplhejte mezi mraky k palácům na skále Sigiriya. Objevte Srí Lanku – průvodce Rough Guide vám bude skvělým společníkem.... celý text

Literatura naučná Cestopisy a místopisy Turistický průvodce
Vydáno: , Jota

The Rough Guide to Sri Lanka , 2011

Metroušek
03.03.2020 5 z 5

Rough Guides nikdy nezklamou. Společně s DK Eyewitness to jsou mé oblíbené příručky na cesty. Skvělá dvojice!

Jupijow
29.02.2016 3 z 5

Pri putovani po Cejlonu jsme vlastnili obe nejznamejsi publikace, tzn Lonely Planet i tuto od Rough Guide. Pri tomto srovnani RG jednoznacne vitezi, nicmene mohu rici, ze jsem mela moznost pouzit pri cestach urcite lepsi publikace. Spousta informaci byla nepresna, mapy prakticky nepouzitejne...ale jako zakladni orientacni bod urcite dostatecne.

tanuki
31.01.2016 5 z 5

V porovnání s Lonely Planet je Rough Guide pro Sri Lanku lepší volbou. Detailně popsané informace o památkách, historii, širších souvislostech a navrch pár zajímavostí a přehledné mapy. Jisté rezervy lze nalézt v informacích o dopravě, ale člověk si poradí i tak. :o)

cestování Asie cestopisy Srí Lanka, Cejlon turistické průvodce

Gavin Thomas