Pouta důvěry

Pouta důvěry https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96045/srdicko-pouta-duvery-96045.jpg 5 33 5

Srdíčko (Lauren Brooke) série

Od té doby, co Amy zemřela maminka, je Tom v Srdíčku víc než jen placený zaměstnanec – vlastně spíš patří do rodiny. S Amy společnými silami pečují o koně a starají se o provoz útulku. Kolem nich se děje tolik změn, ale Amy odmítá uvěřit, že by se něco mohlo změnit i mezi nimi. Když však potřebuje oporu při těžkých chvílích rodinné krize, najde ji právě u Toma.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Stabenfeldt

One Day You´ll Know , 2001

Eneta
07.06.2017 3 z 5

Na můj vkus přeslazené, ale hezky napsané. Souhlasím s ostatními komenty, ale není to můj styl.

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Vřele doporučuji!

NikolaJ.
01.02.2016

Mně se ta kniha líbila díky tomu,že se Amy zamiluje a protože jsem blázen do koní!

LucyMi
12.09.2013

Tuto knížku jsem rozečetla, protože mi moji známí poradili, že už je pro dospělejší. Nakonec jsem neodolala a rozečetla jsem jí. Teď ale už v četbě nemohu pokračovat, i když jich mám dost, protože mi chybí čas. Jinak jsem byla v dětství "blázen" do koní a za 4 roky jsem jich přečetla 57. :D
"Pouta důvěry" mě zaujala tím, protože to zní dospěle, a taky protože tady začínala láska a tyto příběhy miluju.
Doporučila bych knížku pro děti od 12-20 let.
Moc se mi tato kniha líbila.

Zuzka_B
19.08.2012

Amy se zde konečně zamiluje.

koně příběhy o koních

Lauren Brooke (p)