Návrat domů

Srdíčko je útulkem pro koně, schovaných na svazích Virginie. Ve skutečnosti je však mnohem víc než jen obyčejným útulkem - Srdíčko je místem, které má schopnost léčit rány minulosti, místem, kde vystrašení a týraní koně mohou opět najít ztracenou důvěru k člověku. Pro Amy je Srdíčko domovem a kam až sahá její paměť, vidí vždy svou matku, jak vštěpuje víru a naději koním, kteří kdysi bývali divocí a vyděšení. A Amy tento dar - schopnost naslouchat koním a porozumět jejich touhám - po matce zdědila. Když pak do jejího života zasáhne tragická událost, Amy se musí rozpomenout na to, co ji matka učila a uvěřit tomu, že v Srdíčku se mohou dít zázraky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/96229/navrat-domu-UxN-96229.jpg 4.554

Srdíčko 1.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Stabenfeldt

Heartland Coming home, 2000

Kniha Návrat domů

iveta0254
03.07.2018

Zajímavé prostřědí a dojemný příběh. Četba pro dospívající dívky

rarášek
27.04.2018

Už uplynulo mnoho let od té doby, kdy jsem tuto knihu otevřela poprvé a teď se k příběhům z útulku Srdíčko vracím, protože na Prima LOVE právě vysílají seriál, který je inspirovaný právě sérií Srdíčko.
Trochu mi trvalo, než jsem se zabrala do děje, ale brzo jsem byla hluboce zabraná do četby. Příběh byl plný lásky, přátelství, naděje, ale i smutku, pocitů viny a jak pokračovat dál a několikrát jsem se rozplakala. První díl slouží hlavně k seznámení s hlavními postavami, místem děje, obsahuje strašlivou tragédii a jak se s ní všichni musí vyrovnat. Miluji Srdíčko a miluji koně. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla si to všechno znovu připomenout.
Kdybych měla porovnat seriál a knihu, tak oba pro mě vyjdou jako vítězové. Kniha má skvělou atmosféru a stejně tak seriál, který dokáže svou výpravou velmi často zahřát u srdce. Na Prima LOVE nyní vysílají 2. řadu a jsem zvědavá, jak to půjde dál. Kniha je jinak skvělá, romantická i napínavá, a už se vrhám na druhý díl. :)

tatafa
07.01.2017

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Vřele doporučuji!

Hoshi
18.12.2015

Takové oddechové čtení na dvě hodiny :) Zajímavý, ale smutný příběh... Trochu mi tekly slzy, ale to poslední dobou u každé knihy. Teď hurá na druhý díl :)

Always a reader
09.07.2015

Moc pěkné knížky, takové jednoduché čtení

lucisa3840
21.06.2015

Tento díl jsem četla na Slovensku, zavřela jsem se do auta a brečela a brečela. Něco bylo smutné, něco překvapující a něco veselé.... Ale je pravda, že v tomto dílu moc veselosti nebylo, ale ty emoce miluju! Moc mám knihu srdíčko ráda, je skvělá!

Peťuška1993
14.01.2015

Srdcová knížka. Probrečela jsem ji snad celou...

Petronille
26.01.2014

Jako mladší jsem autorčiny knihy zbožňovala, série se hodí pro milovníky koní 10-13 let staré