Další šance

Další šance https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105315/srdicko-4-dalsi-sance-105315.jpg 4 40 5

Srdíčko (Lauren Brooke) série

Srdíčko je útulkem pro koně, schoulený na svazích Virginie. Ve skutečnosti je však mnohem víc než jen obyčejný útulek, jakých je mnoho – Srdíčko je místem, které má schopnost léčit rány minulosti, místem, kde vyděšení a týraní koně mohou opět najít ztracenou důvěru k člověku. Amy moc dobře ví, že Tom je důležitý pro Srdíčko – a také pro ni. On jediný skutečně chápe význam útulku, a zachraňování a léčení koní se věnuje právě tak oddaně jako ona sama. Když však na farmu nastoupí Ben, nový pomocník, jejich přátelství dostane povážlivé trhliny. Jenže Amy dlouho nechápe, jak odstrčený si Tom připadá. A když si to konečně uvědomí, pochopí, že se Tom možná rozhodl odejít ze Srdíčka navždy.... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Stabenfeldt

Taking Chances , 2001

Katri
02.02.2023 3 z 5

Po předchozích třech dílech této ságy musím přiznat, že mi tento díl připadal o něco slabší, neboť mě hrozně vytáčel Ben a částečně i Claire. Nicméně ale chápu, že kdyby se v příběhu vyskytovaly jen postavy, které si člověk oblíbí, knihy by ztrácely kouzlo a staly by se méně uvěřitelnými. Kdyby zde nebylo omezení na hodnocení pouze plnými hvězdičkami, dala bych 3,5, ale jelikož to zde nejde, dávám tedy lepší 3.
Co se týče autorčina stylu, zde bych ráda připomněla, že se stránky obracejí téměř samy, je zde pěkně pojatý styl navazování pouta s koňmi a místo je ponecháno i pro prozření jednotlivých postav.

rarášek
10.09.2018 3 z 5

Opět oddechové čtení s chvilkami napětí kolem Toma, Bena a Amy. :)

Always a reader
18.09.2017 4 z 5

Pěkné, oddechové čtení.

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásný, romantický a zároveň i napínavý příběh, co víc si přát. Vřele doporučuji!

Zuzka_B
19.08.2012

První trable s kluky, nakonec z nich však dokáže vyváznout.

koně příběhy o koních

Lauren Brooke (p)