Srdcerváči: kniha první

Grafický román o životě, lásce, a o všem, co se stane mezi tím. Charlie je nervák, přiznaný gay a přemýšlivý kluk, někdy možná až moc. Nick je zase veselý, měkkosrdcatý hráč ragby. Tihle dva se potkají na stejné škole a okamžitě se stanou přáteli, ale mohlo by z toho být i něco víc…? Minulý rok nebyl pro Charlieho Springa dvakrát dobrý, ale aspoň ho už nikdo nešikanuje a má tak trochu přítele, i když je to občas protiva a chce se scházet jen tajně. Nick Nelson o Charliem něco slyšel – o jeho coming outu minulý rok a o pár měsících šikany. Ale nikdy neměl příležitost si s ním promluvit. Až do začátku ledna, kdy se Nick a Charlie potkají na jedné společné hodině. Rychle se z nich stanou přátelé a Charlie se do Nicka brzo hodně zakouká, i když ani nepomyslí na to, že by u něj snad mohl mít šanci. Ale láska dovede překvapit a občas na vás ty dobré věci čekají přímo za rohem…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/413599/srdcervaci-qu6-413599.jpg 4.529

Srdcerváči / Motýliky (1.)

Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

Heartstopper: Volume One (2018)

Kniha Srdcerváči: kniha první

Akléda_
předevčírem

Pokud jste romantik tak tuhle knihu potřebujete. Nic jsem od ní nečekala a bylo to strašně moc roztomilé a ňuňu. Máte to přečtené za pár minut, budete se u toho rozplývat a budete chtít další díly. Kresby jsou roztomilé a líbí se mi "dodatek" na konci. Moc super!

anet8843

Tohle je hodně milá, něžná záležitost, při které jsem pořád jenom vydávala zvuky "roztomilosti". Není to žádný velký, silný příběh - to by asi ani nešlo v takovém rozsahu. Kresby jsou jednoduché, ale moc hezké. Děj je také hodně jednoduchý, bez větších myšlenek a přesahů, ale plní svůj účel, nic mi v něm nechybí. S jazykem jsem měla drobný problém, chápu, že angličtina a čeština jsou rozdílné jazyky, ale místy působí některé překlady až komicky.
Celkově je to povedený kousek, těším se na další díl.

Aivinka

Moc hezká odpočinková četba :)

Silmarien

Krásne nakreslená jednohubka k poobedňajšiemu čaju :-)
(čítané v angličtine)

NightShade

To je tak krásně miloučké a pořád realistické Ty kresby jsou naprosto úchvatné. Jako komix moc moc moc se mi to líbilo. Konečně bylo fajn to nejen číst, ale i vidět a nemuset si všechno představovat. Jednotlivé postavy jsou i přesto propracované, že se můžeme do jejich emocí krásně vžít. Už se těším až vyjde další díl v knižní podobě. Je fajn najít něco originálního v době rozmachu gay knih.

ElissEm333

Krásný příběh o tom jak jsou první lásky nešikovné až trapné. Celou dobu jsem se tetelila štěstím, jak moc jsou ti dva roztomilí! Teď se jen musím hodně hlídat, abych si na pokračování počkala v papírové formě.

kikizubik

Příběh a kresby se mi opravdu líbily, ALE ty obrovské bubliny s mega písmeny. Možná bych nad tím přivřela oči, kdyby to bylo v nějakém hezkém fontu...

Pes baskervillský
Pes baskervillský

gayové LGBT

Alice Oseman
anglická, 1994

• Solitaire (2014)
  • Srdcerváči: kniha první (2019)

Kniha Srdcerváči: kniha první je: