Srdcerváči. Kniha 2

Srdcerváči. Kniha 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420221/bmid_srdcervaci-kniha-druha-epB-420221.jpg 4 871 115

Srdcerváči / Motýliky série

Nick a Charlie jsou nejlepší kamarádi. Nick ví, že je Charlie gay, a Charlie si je jistý, že Nick není. Ale láska dovede překvapit a Nick tak přijde na spoustu věcí o svých přátelích, o své rodině a i o sobě samotném…

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Heartstoppers. Volume Two , 2019

Kika28
28.11.2021

Tento díl se mi líbí poněkud víc než ten první. Příběh je tady zajímavější, sladší a postavy mi více přirostly k srdci. Příběh skvěle doplňují kresby, což je logické když je to komiks, ale ty kresby jsou fakt nádherné.
Hodnocení: 4,5/5* doporučuji

EvikU.
22.11.2021 4 z 5

Je to hezky udělaný komiks. Při téhle knize si uvědomuji, jak je hledání sama sebe důležité a těžké. Milé a jednoduché. Tudíž skvělé.

Medasek
18.10.2021 3 z 5

První díl se mi asi líbil víc. Ale i tak tohle bylo úžasné a strašně cukrkandlové.

s1ombrehimawari
17.09.2021 2 z 5

Strašně mě to uspává tím, jak se tam všechno opakuje. Ale very cute.

vlkove
27.08.2021 2 z 5

Milé čtení na dlouhou chvíle, ale i přesto je to prostě škoda papíru a za tu cenu, to nemá smysl. V elektronické verzi dílo schvaluji, jsem si však naprosto jistá, že takhle to v životě nechodí.

verka5083
17.08.2021 3 z 5

První díl se mi o trochu líbil víc. Tady nebyl pomalu žádný zvrat a některé části knihy mi přišly přeslazené.

Fortuna7
08.08.2021 5 z 5

Srdcerváči jsou tak neskutečně sladká série! Já se u toho nemůžu přestat culit. Těším se na další díly!

Lea_41
07.08.2021 5 z 5

Nuny ️

TeriLin1111
31.07.2021 3 z 5

První díl se mi líbil asi o krapet víc, a je to protože některé scény tady na mě byly až moc přeslazené, ale i tak to bylo příjemné čtení, konec hezký :) Původně jsem tuhle sérii neměla moc v plánu ale jsem ráda že jsem se do ní pustila, nelituju toho :D Navíc to máte za chvíli přečtené takže perfektní, obzvlášť na léto. (vlastně jsem možná byla malilinkato smutná, protože bych taky chtěla, a každému bych přála takhle hezký vztah :))

Hellothere
08.07.2021 5 z 5

Tento díl mi byl bližší než ten předchozí. Řešilo se tady téma strachu z coming outu. Musím se přiznat, že jsem na konci brečela, protože sama vím jak je to těžké. Obávat se toho, že vás rodiče nepřijmou, že vás okolí odsoudí.. Když to jeho mamka tak dobře přijala , prostě jsem začala brečet, protože u všech to tak růžové není a vždycky jsem si přála, aby bylo.

Takže za mě rozhodně lepší než první díl, možná právě proto, že je mi tématicky bližší.

leanechvilova
08.07.2021 5 z 5

Tak tohle bylo naprosto dokonalé, stejně jako první díl!!
Super roztomilý a sladký příběh.
Kresba je opravdu velice povedená, úžasně zpracované emoce - naprosto neuvěřitelné a silné.
Kniha upozorňuje i na různé problémy -například na šikanu.
Vřele doporučuji, nechte se tímhle příběhem pohladit po duši!!

ElikaS
22.05.2021 4 z 5

Já už jsem to psala někdy v minulosti, oni se komiksy hrozně blbě hodnotí, protože žádný velký děj v nich rozvinout nejde, ale zase na druhou stranu, knížka je takovou jednohubkou, kterou zvládnete, když nemáte moc času a má příjemnou, pohodovou atmosféru, která vám zvedne náladu.

Grohlinka
21.05.2021 3 z 5

Opět nádherný příběh, plný lásky a přátelství. Už se těším na další díly, vůbec by mi nevadilo, kdyby vycházely každý týden...Opravdu knížka, která ve Vás vyloudí úsměv i trochu nostalgie.

jsemknihomolka
11.05.2021 5 z 5

Ke druhému dílu mám uplně stejný názor jako k tomu prvnímu , naprostá dokonalost.

Verunka926
09.05.2021 3 z 5

Z prvního dílu jsem nebyla prakticky vůbec nadšená a převažovalo zklamání. Potom jsem si ale řekla, že bych si mohla přečíst i druhou knihu, ale očekávání snížit úplně na 0. No a vyplatilo se! Tento díl mě bavil rozhodně více než ten první. Pokud se vám tedy nelíbil první díl, zkuste dát šanci tomu druhému, protože je rozhodně lepší.

Karolin77
16.03.2021 4 z 5

Četla jsem první díl a tomu jsem dala pouhé 2,5*. Jestli se Vám nelíbila jednička jako mně dejte šanci dvojce. Nebudete zklamaní. Opravdu jsem z toho nadšená ❤️! Moc se mi to líbilo a ještě mě to vytáhlo ze čtecí krize.
Doporučuji 4/5*

JajaCZ
09.03.2021 5 z 5

Roztomilá kniha. Taká jednohubka k obedu. Rozhodne tejto svojici budete fandiť :)

Karin_Kim55
05.03.2021 5 z 5

Já to miluju. Četla jsem to jak v aplikaci (webtoon), tak i teď v papírové podobě v češtině a já to prostě miluju. :3
To je taková sladká jednohubka. (Dalo by se říct, že celý tenhle příběh je jeden velký KÝČ.) Ale abych jenom nekřivdila. ►► Je to ještě lepší než první díl! Jak Nick prochází vlastní změnou, není si sám sebou jistý, má strach z toho, co řekne okolí, a jak ho Charlie uklidňuje a je tady pro něj ♥
Už mi ani tolik nevadí, že bude Netflix seriál, ohledně toho coming outu je to tady znázorněný fakt hezky, ale... stejně se na něj asi nepodívám. (Nebo to budu brát jako úplně jinou franšízu jako u Griši)

Ivet_V
04.03.2021 3 z 5

Pořád to bylo stejně roztomilé a sladké jako předchozí díl, ale podle mě to bylo takové vycpáfkové. Celou dobu vpodstatě jen sledujeme jak se jejich vztah prohlubuje. A to by se dalo rozdělit do prvního a třetího dílu.

Ivka14
22.02.2021 5 z 5

Pokračování stejně roztomilé, jako první díl.

homosexualita romantika bisexualita gayové grafické romány LGBT, queer, LGBT+

Alice Oseman