Srdce v sázce

Čestný dluh z karet Serenu zavazuje, aby se vdala za Justina, markýze z Vulcanu, lehkomyslného cynika ale i nejhezčího muže, kterého poznala. Ten ji bere na návštěvu k rodičům. Zde se Serena náhodou dovídá skrytá tajemství této podivné rodiny a ocitá se v pozlacených salónech obklopených tajnými chodbami mezi pašeráky, lupiče a snad i vrahy. Přichází tragické vyvrcholení a Serena prchá, aby její úsilí a láska nepřišly nazmar....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/14474/srdce-v-sazce-14474.jpg 4.224

Srdcová sága (1.)

A Hazard of Hearts (1949)

Vydáno:, Baronet

Alinois

Dokonalé čtení a filmové zpracování. Film se mi líbil daleko více a přesně vystihl postavy které se v knize objevují .

moničina
02.10.2017

Výborná kniha aj filmové spracovanie.

deshalb
07.03.2017

Mám rada knihy Barbary Cartlandovej. Je to príjemné oddychové čítanie a rozprávka pre dospelých lebo jej knihy sa vždy skončia zaručene dobre :) Táto kniha bola aj sfilmovaná. Kto má chuť na veľkú dávku romantiky , tak je to presne to čo hľadá :)

12kája34
23.04.2015

Jeden z nejlepších romantických románů.Povedl se i film.Barbara Cartland to umí

hortenzie
03.10.2011

Velice dobře napsaná kniha. Myslím, že literární předloha je ještě lepší než film, který byl uveden pod názvem Hazard srdcí.

milostné romány pro ženy

Barbara Cartland