Srážka

Srážka https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457229/bmid_srazka-V14-457229.jpg 4 149 37

MM romance Znáte ten pocit, když se vám začne dařit, a pak se během chvilky něco pokazí? Přesně to se stalo mně. Dostal jsem nabídku, která přichází jednou za život, a o pár minut později jsem se octl pod autem jednoho arogantního týpka. Doufal jsem, že už ho nikdy neuvidím, ale osud s námi měl jiné plány. Je namyšlený, drzý a vzteklý nejspíš na celý svět. Nesnáším ho. Zároveň nemůžu popřít, že mě přitahuje. A potom, když se málem porveme, dojde k něčemu, co jsem vůbec nečekal…... celý text

DomenicaRisa
02.01.2021 1 z 5

Tohle nebylo až zas tak moc na facku jako předchozí série MM od autora, ale i tak se podle mě jedná o vyhozené peníze. Až moc překombinovaná zápletka. A hrozně mě šval ten strašně náhlý přerod z "debila" na "zajdeme na skleničku" Nevím, za mě autor prostě gay romance neumí. A sexy obálka to nezachrání.

EvaSupovic
26.12.2020 5 z 5

Hmmm, tak to byla parádní oddechovka na večer v tomto bláznivém světě. Moc se mi to líbilo.

AliceTief
21.12.2020 5 z 5

Musím říct, že za mě lepší příběh než první MM série. Jak je již zmíněné, příběh je více uvěřitelný, krásně se četlo.

ondras666
21.12.2020 4 z 5

Knihy tohoto mladého českého autora mám rád. A po zkušenostech se sérií Boss, byla volba jasná.
Ač nerad, ale musím s již zmiňovanou sérií knihu srovnat. A Srážka podle mě tedy mnohem lepší.
Postavy jsou více propracované a více sympatické. Navíc arogantní Max je fantazií asi mnoha lidí a do knihy se neskutečně hodí. Dobře jsou propracované i ostatní postavy, ač mi nějak nesedí ta cize znějící jména.
Oproti předchozí MM romanci je tahle propracovanější, více uvěřitelná. I zde nechybí sexuální scény, které k tomu prostě patří. V knize jich není přehršel a jsou opravdu dobře zpracované a celkově doplňují celou knihu.
Jediné za co strhávám hvězdičku je ten konec, který je dle mého značně uspěchaný, možná by si pár kapitol ještě Filip s Maxem zasloužili.
Každopádně doufám, že kniha bude mít i pokračování. Docela by mě zajímal společný život pod jednou střechou i s dítětem.

Evka3814
16.12.2020 5 z 5

Super čtení, úplně mě to pohltilo. Max a Filip jsou miláčci, který si mě omotali kolem prstu. Bavil mě Max s tou svoji nevymáchanou pusou :) i když ze začátku byl na ránu. Slupla jsem to jak malinu:)
VAROVÁNI:nic pro homofóbní blby

Myška43
12.12.2020 5 z 5

Tyto příběhy nečtu jen kvůli své romantické duši, ale hodně mě zajímají z psychologického hlediska. Je to moje první kniha od pana spisovatele a jsem velice mile překvapena. Myslím, že autor dal do příběhu vše. Krásnou a uvěřitelnou lásku Maxe a Filipa, vkusně popsané a žhavé erotické scény, které mě rozpalovaly, a to jsem hetero. Nelehké rodinné vazby, nepochopení některých jedinců této společnosti, které končí i fyzickými útoky, ale i podporu a lásku přátel. Rozmanitý děj ke konci se zajímavou zápletkou. Ano, za mě doporučuji a rozhodně si přečtu další knihy od autora.

Lenka_S
11.12.2020 5 z 5

Srážku jsem si opravdu užila. Moc mě bavilo sledovat špickování mezi hlavními hrdiny a libil se mi i nápad psát knihu v knize :-). MM romance tohoto autora mám moc ráda, protože nejen, že vždy pohladí po duši, ale i pobaví.

Jeninas
11.12.2020 4 z 5

Fajn příběh o srážce výbušného a arogantního Maxe a vodku usrkávajícího pisálka Filipa. Jestli autor tvoří popsanou rychlostí románu za tři měsíce a myslí si, že to není vidět, tak je. Postrádala jsem jiskru (např. si vůbec nevybavuji, jak měl vypadat Filip). Trochu víc prostoru by si zasloužila také stabilizace vztahu hlavních postav (nikoliv jen popsání typu "chodili jsme s Rikym na túry a bylo to fajn"). A do háje, MM román bez jediné zmínky lubrikačního gelu?! Na druhou stranu se spisovatel dost zlepšil - oproti sérii Boss se setkáváme s uvěřitelnějšími charaktery a dialogy. Děj je uvolněný a plyne jako po másle. Před koncem navíc přijde nečekaný twist! Takže joo, vezměte si moje prachy.

ZHrdinka
08.12.2020 1 z 5

Uf....nevim no, omylem jsem zabrousila do techto vod a diky nezvyku to pro me bylo fakt divny. Celkove dost divny.

maafa
06.12.2020 4 z 5

Přečteno víceméně náhodou v rámci stavu těžké prokrastinace:). Ale pro mě je to příjemné překvapení. Asi nejsem cílová skupina tohoto žánru, to mi ale nevadilo:). Je to čtivá mm romance, taková trochu naivní, ale příjemná, milá jednohubka od českého autora.

lusitta05
04.12.2020 4 z 5

Krátke, pekné, vzrušujúce, čo si budem navrávať, páčilo sa mi to.

narisa
04.12.2020 5 z 5

Tak na tuto knihu jsem se moc těšila a nezklamala. Krásné romantické čtení a navíc jsem se někdy i dost zasmála. Po Erikovi a Teovi další úžasná dvojice. Filip a Max se mi moc líbili. Pro mě je jedinou chybou této knihy, že je moc krátká. Moc se těším na další knihy od tohoto autora :).

MartinaF
03.12.2020 4 z 5

Příběh je vtipný, milý, romantický. LGBT literaturu cíleně nevyhledávám, spíš jenom tak náhodně. U knihy jsem si příjemně odpočinula, zasmála. Co se týče hlavních postav, víc se mi líbil Max, líbil by se mi i ve skutečnosti, škoda, že je na chlapy. Testosteronem se to v knize jenom hemžilo. Jsem ráda, že autor nezaložil příběh jenom na sexu, ale i na dějové lince.

Nuttelka
02.12.2020 5 z 5

Romantické dušičky si přijdou na své, moc krásně napsaný děj, s citem a příběh má vše, co se od něj očekává.
Filip s Maxem, dvojka k pohledání :-) Od nenávisti k lásce, i když co si budeme povídat, tady přitažlivost a jiskry lítají už od první kapitoly :-)
Moc jsem si kluky užila a budu doufat, že se časem zase dočkáme další MM romance z Alexandrova pera ❤️

Kešu1981
02.12.2020 5 z 5

Výbornej příběh...děj rychle plyne...Filip i Max jsou sympaťáci a happy end jsem jim moc přála.
Jen škoda, že to tak rychle uteklo. Každopádně tleskám!!!

Knizectvi
30.11.2020 4 z 5

MM romance s více než klasickou hate to love linkou :)
Určitě se nevyhnu srovnávání s autorovou předchozí duologií Boss a Alfa boss.
A musím rovnou říct, že celkově z tohoto srovnání vyjde určitě lépe Srážka. V této knize mě potěšily hlavně dvě věci. Oproti předchozím příběhům tu máme mnohem reálnější hlavní postavy a mnohem lépe napsané sexuální scény, i když těch je méně, než v tomto typu knihy očekáváte, to mi určitě nevadilo, spíš naopak. Né že by mi vadil sex to vůbec ne, jenom jsem v knihách spíš na romantiku, velká gesta a láskyplná vyznání :) Romantika je z klávesnice Alexandera opravdu krásná a popsaní citů je přesně to co na jeho knihách miluji. To jak umí popsat jak někdo cítí zamilovanost, potřebu být s někým, nebo zdrcenost z rozchodu či nepřítomnosti milovaného, je naprosto úžasné.
A tak jediné co mi trochu vadilo, ale určitě mi to nezkazilo celkový dojem, je trochu moc velká uspěchanost a zkratkovitost děje v druhé polovině a závěru knihy. Určitě bych ději a nastalému problému i jeho řešení, dal více prostoru, abych si to s postavami mohl trochu více prožít a tím pádem měl i silnější pocity.
Jinak je to opět skvělý příběh a .... slečny a gayové, přiznejme si to, kdo by nechtěl drzého, sexy, namachrovaného týpka s duší romantika a bezmeznou láskou?

nada3314
29.11.2020 5 z 5

Autor si mě získal již první sérií knih BOSS a Alfa BOSS,
obě jsem zhltla na posezení a moc jsem si čtení s kluky užívala.

Bylo jasné, když jsem se dozvěděla, že autor vyslyšel naše prosby
a napsal další gay romanci, že si ji musím přečíst...

Jestli si myslíte, že je tohle jen další román o gayích,
kdy si kluci dají pusu a tím to končí, tak jste na omylu :-)

Příběh je nabitý sexem a to moc vkusně napsaným a po erotické stránce to bylo perfektní!
Mezi hlavními hrdiny Filipem a Maxem už to jiskří od začátku knihy, nenajdete žádné hluché místo.
Oba kluci jsou sympaťáci, žádné "ufňukané holky".

Příběhu se nedá upřít plynulost a jisté erotické napětí.

Jsem přesvědčena, že se kniha bude líbit a přeji ji hodně spokojených čtenářů.

Takhle se píše erotický román!