Sprechen Sie Deutsch? 1. díl

Přepracované vydání vychází z nových pravidel německého pravopisu; pro studenty, učitele i samouky; u každého cvičení je uvedeno řešení.

https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91362/sprechen-sie-deutsch-i-bKi-91362.jpg 3.420

Kniha Sprechen Sie Deutsch? 1. díl

Ellen16
04.04.2020

Moje první učebnice němčiny, ze které jsem se začala před lety učit. Používala jsem ji na hodinách s lektorkou, takže nevím, jak by fungovala pro samouky, ale pro výuku byla skvělá.

DK197
02.04.2019

Tato učebnice rozhodně není vhodná pro samouky, ale v rukou obratného pedagoga se může proměnit ve skvělou pomůcku při výuce jazyka. Stačí jen využít správně její potenciál. Spokojenost.

martas006
06.02.2017

Moje oblíbená učebnice němčiny.

Bumeso
01.05.2016

Z této učebnice se velice rád učím. Prohlubuje moji lásku k NJ

Lamanai
18.01.2015

Musím souhlasit s dalšími názory. Jsem jazykář, takže učebnice potkávám denně. Němčinu se snažím "zlomit" opakovaně a konečně snad s úspěchem. Ale SSD mě bohužel zklamala v jedné zásadní věci - hlavní část A, B, C neobsahuje klíč ke cvičením a tedy ani poslechům. Ten je podle všeho asi k dispozici v učitelské knize. Takže pro samouka nepoužitelné. V úvodu knihy jsem přitom našel zmínku, že je také pro samouky vhodná. Je to škoda. Také ten systém dělení do sekcí mi nepřijde moc přehledný. Obrázky se snažily být hravé, ale často znepřehledňují text a ztěžují orientaci. Jazykovou kvalitu zrovna v němčině zatím nedovedu posoudit. Nejse si jist, jestli by mě bavilo se podle té knížky učit v kurzu nebo ve škole, ani jako náctiletého.

Mrazulka
28.07.2014

Snažila jsem se podle této knihy vyučovat a moc to nešlo. Kniha opravdu nepatří mezi nejlepší pro výuku NJ...

sheepy
07.03.2013

němčinu jsem měla ráda, ale po čtyřech letech mě ta kniha doslov s*ala!!! a to nejen obsahem, že jsem se to musela učit :) ale především zpracováním...ty kresbičky byly děs!