Správné otázky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Každý den stojíme před mnoha rozhodnutími, která ovlivňují náš život. Některá jsou méně významná a mají dopad jen na několik příštích minut, hodin nebo dnů, jiná mohou změnit celou naši budoucnost. Každá volba, ať už je jakkoli závažná nebo triviální, snadná nebo obtížná, má v konečném důsledku dopad na směřování našeho života. To, jestli zvolíme správně rozhodne, zda nás čeká zklamání nebo mimořádně krásný život. Ke správným rozhodnutím se potřebujeme správně ptát - a právě k tomu vám pomůže tato kniha. Posílí tato volba mou životní sílu? Přiblíží mě toto rozhodnutí mému vytouženému cíli? Dělám to z lásky k sobě? Tyto a další správné otázky vás vytrhnou ze spánku. Tohle není čajový dýchánek, tohle je život. Buď využijete každou příležitost, která se vám naskytne, a otevřeně se přihlásíte ke svým tužbám a snům, nebo budete do smrti litovat, že jste se nerozhodli jinak. Správné otázky vám dovolí vypnout autopilota a stát se vědomými kapitány svého života. Přiblíží vás pravdě a zakotví vás v realitě. A čím častěji si je budete klást, tím pravdivěji budete moci říci: Jsem tím, kým chci být. Klást si správné životní otázky mne učinilo úspěšným v globální ekonomice, ale i šťastným ve vlastním životě. Tato kniha je vynikajícím pomocníkem jak poznat sám sebe a odemknout svůj vlastní potenciál. - Jan Mühlfeit, globální stratég, kouč, mentor...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/305836/spravne-otazky-Q0k-305836.jpg 4.210
Žánr
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Synergie
Orig. název

The Right Questions, 2004

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Správné otázky

Přidat komentář
PetiJelinkova
06.12.2018

Zajímavá knížka! Určitě doporučuji :)

rarášek
10.09.2018

Správné otázky, všech 10, jsou velmi užitečné a s příklady ze života ke každé z nich. Věřím, že kdyby lidé začali tyto otázky používat ve svém životě, mohli by svých snů dosáhnout. :) Doporučuji. :)

Anceroh
09.08.2018

Malá knížečka, s velkým obsahem. Autorka se po úvodu postupně zabývá 10 otázkami, které nám pomohou v rozhodování. Ke konci každé otázky jsou pro lepší pochopení příklady ze života. Rozhodně doporučuji.

RenataP
01.10.2016

Doporučím tuto knihu opravdu každému, protože v ní nenajdete snad zbla duchovního nebo ezoterického, ale čím dál víc jsem měla pocit, že autorka staví na logické, čisté psychologii, kterou v sobě navíc všichni máme. Pomáhá nám rozeznávat myšlenky, emoce a směřovat se správnými směry. Udává zacílení a dodává nám sílu v oblastech, KTERÉ ZMĚNIT MŮŽEME. Líbí se mi, že se nestaví za své myšlenky jako za jedině možné dogma. A když vám osud vypráší kožich, nemusí to opravdu vždy být vaše vina. Někdy se to prostě stane. Ale co máme ve svých rukou, to můžeme plně ovlivnit. A pak před takovou nepřízní osudu stát s čistým štítem, s čistou duší, protože jsme udělali všechno, co bylo v našich silách. Jen osud tomu chtěl jinak….

Autor a jeho další knihy

Debbie Ford
americká, 1955 - 2013

Kniha Správné otázky je v

Právě čtených2x
Přečtených13x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených3x
Knihotéce23x
Chystám se číst25x
Chci si koupit9x