Správné holky

Správné holky https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84727/bmid_spravne-holky-65a599119681a.png 3 21 3

Cannie Shapiro série

< 2. díl

Jak se nezbláznit z puberťačky a ještě zamést pod koberec hříchy minulosti. Volné pokračování úspěšného románu Dobrý v posteli Bídák Bruce, který ji kdysi zanechal těhotnou a opuštěnou, je naštěstí minulostí. Od té doby uplynulo třináct let, z Cannie se stala spisovatelka a z nemanželského miminka Joy teenagerka. Jenže když se jí dostane do ruky matčin román plný pikantních sexuálních scén z jejího mládí, obrátí se jí svět naruby. Zoufalá Joy se rozhodne zjistit pravdu. Cannie nemá o ničem tušení, a když její muž Peter přijde ještě ke všemu s nápadem, že by si mohli pořídit miminko, začne mít dojem, že se celý svět zbláznil. Její sestra Elle, která Joy kazí špatným příkladem a špatným vkusem, stejně jako její matka, která se na stará kolena stala lesbičkou, jí v tom zrovna moc nepomohou. Nakonec ale nezbývá, než se ke všem hezkým lžím i ošklivým pravdám minulosti postavit čelem. Nejde to ovšem tak lehce, zvlášť když do hry zasáhne i neúprosný osud... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Metafora

Certain Girls , 2009

nikca1994
nikca1994
07.03.2024 4 z 5

Kniha se mi libila byl to zajimavý příběh. Spoustu věcí jsem se dozvěděla o židovských zvycích,které jsem nevěděla některým lidem se to možná libit nebude,ale najdou se i takový kterým ano. Některá témata byla i smutná což mě dost mrzelo,ale i tak byl konec moc pěkný.

Pepina19
Pepina19
17.11.2018 4 z 5

Příběh se mi líbil. Myslím, že je těžké pochopit dceru v pubertě, která navíc odhalí mámina tajemství z mládí a na základě těchto tajemství si myslí, že jí máma nechtěla a nemá ji ráda. Dobrý příběh.

Jaruce
Jaruce
14.09.2015 3 z 5

Knihu jsem přečetla jen proto, že jsem právě neměla co číst . V knize se píše hodně o židovských zvycích někdy az podrobněji což nemusí každého tolik oslovit. No nic jsem o oslavě dospívání v teto víře nevěděla, tak mě tato kniha tímto obohatila.

americká literatura spisovatelky americké romány

Jennifer Weiner
americká, 1971