Pětka v Sovím doupěti

Pětka v Sovím doupěti https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4759/spravna-petka-petka-v-sovim-doupeti-54n-4759.jpg 5 195 9

Správná pětka s novým kamarádem Richardem objeví tajemný dům na Sovím vrchu. Projdou velkými železnými vrat, ale ta se za nimi zavřou. Jsou v pasti…

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Five Get into Trouble , 1949

pepa4081
28.07.2021 5 z 5

Po dočtení celé série, je mi jen líto, že už je konec. Ale mám již půjčenou sérii Tajná sedma, takže se těším, na další oddechovou, nenáročnou četbu. Můj komentář ke všem dílům Správné pětky je stejný. Za mého mládí tyto knihy nebyly přeloženy, takže si teď „doplňuji vzdělání“. I když je scénář vždy velice podobný a mění se jen prostředí, každý díl mne hodně baví. Je to skvělá relaxace. Dětem i dospělým s dobrodružnou dušičkou mohu vřele doporučit.
Nanejvýš uspokojivé.

Hermine108
08.04.2021 5 z 5

Pro mě nejlepší díl správné pětky hodně mě dojalo jak George předstírala že otráví slepice

efka.saf
30.01.2021 5 z 5

Další díl, který šplhá na nejvyšší příčky pětkového žebříčku. Napínavé hned od začátku, Julián je zde opravdu dospělácký a charakternější než Kája Mařík :D, a napětí je hmatatelné. Pětka se vydá hledat jednoho ze svých členů do opuštěného domu hrůzy v liduprázdných končinách a nezbývá než zatleskat, jak opět všechny padouchy převezli a naservírovali je policii :).

téravokudlaná
28.01.2021

za mě nejlepší díl správné pětky :-) :-)

Taralcielle
02.09.2019 4 z 5

Super čtení pro mladé čtenáře. Četla jsem jako dítě v rámci povinné četby, ale tenhle díl mě opravdu hodně bavil. Klasická Pětka, ale tentokrát přece jen o něco lepší :)

katy87
17.06.2019 5 z 5

Naši hrdinové opět na výletě na kolech bez dozoru, opět spousta jídla, opuštěné sídlo, několik padouchů a tajné skrýše, a na závěr osm ušmudlaných konstáblů britské policie, kteří už přijdou k hotovému - v dětství to pro mě bylo úžasné dobrodružství, teď úžasná oddychovka :-).

PavelCallta
01.05.2019 5 z 5

Spokojenost.

Elulilinka1
25.01.2019 5 z 5

Podle mě nejlepší díl z celé série - promyšlené a jako vždy NAPÍNAVÉ !!!

ondra1995
14.08.2012 4 z 5

Četl jsem v 7. třídě a děj mě bavil. Pěkně čtení pro mladší čtenáře.