Päťka nezaháľa

Päťka nezaháľa https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68783/slavna-patka-patka-nezahala-68783.jpg 5 179 8

Správná pětka / Slávna 5 série

Nebezpeční únoscovia striehnu na Bertu, dcéru amerického vedca, ktorého chcú vydierať. Omylom však unesú George. Polícii sa neveľmi chce pustiť do prípadu a tak sa na záchrannú akciu musí podujať Slávna päťka.

Literatura světová , Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (SK)

Five Have Plenty of Fun , 1955

marketa3815
marketa3815
25.01.2023 5 z 5

Všechny díly Správné pětky jsou na jedno brdo, navíc bez ilustrací, přesto naši osmiletou dceru baví, takže v sobě zřejmě mají nějakou ingredienci, které nedokáže odolat, a musí číst.

Knihomolka506
Knihomolka506
31.12.2021 5 z 5

Hlídat někoho není snadné hlavně když jste členem detektivního klubu a když  jde o malou holku známého ,který se strýcem jednoho z členů party řeší důležitý případ. Brzy ale začne jít o opravdový případ, protože malé dívce hrozí nebezpečí! Jaké a proč? S tenkou knihu do anglického venkova vkroč!

Jessybelle
Jessybelle
11.10.2021 5 z 5

Krásné dobrodružství, po třiceti letech se vracím do dětství, kdy jsem tyto knihy hltala, stala frontu v knihovně. Ale i nyní jsou pořád báječné. A co víc, přivedla jsem k nim svého syna, a i toho to baví. Doufám, že to zaujme i ostatní mé děti, až přijde čas..

pepa4081
pepa4081
15.06.2021 5 z 5

Můj komentář ke všem dílům Správné pětky bude stejný. Za mého mládí tyto knihy nebyly přeloženy, takže si teď „doplňuji vzdělání“. I když je scénář vždy velice podobný a mění se jen prostředí, každý díl mne hodně baví. Je to skvělá relaxace. Dětem i dospělým s dobrodružnou dušičkou mohu vřele doporučit.
Nanejvýš uspokojivé.

velociraptor
velociraptor
28.03.2019

Správnou pětku mám moc rád. Chystám se přečíst všechny díly.

JaneTrafy
JaneTrafy
26.11.2015 5 z 5

Správnou pětku mám opravdu ráda. A ráda si to vždy znovu přečtu :) Zajímavý případ, kdy se musela dívka přestrojit v kluka, i když nechtěla. :D

brčko-A
brčko-A
24.06.2015 3 z 5

Zajímavá kniha, taky bych ráda prožila dobrodružství!

Pakuna
Pakuna
11.09.2013 5 z 5

Dětská detektivka, která splnila svůj účel - každé nové dobrodružství správné pětky jsem prožívala tak, jako bych k nim patřila!

Každý týden jsem v knihovně hledala další díly! :)