Päťka nezaháľa

Nebezpeční únoscovia striehnu na Bertu, dcéru amerického vedca, ktorého chcú vydierať. Omylom však unesú George. Polícii sa neveľmi chce pustiť do prípadu a tak sa na záchrannú akciu musí podujať Slávna päťka.

https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68783/slavna-patka-patka-nezahala-68783.jpg 4.5163

Správná pětka / Slávna 5 14.

Dobrodružné, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Five Have Plenty of Fun, 1955

Kniha Päťka nezaháľa

Knihomolka506
31.12.2021

Hlídat někoho není snadné hlavně když jste členem detektivního klubu a když  jde o malou holku známého ,který se strýcem jednoho z členů party řeší důležitý případ. Brzy ale začne jít o opravdový případ, protože malé dívce hrozí nebezpečí! Jaké a proč? S tenkou knihu do anglického venkova vkroč!

Jessybelle
11.10.2021

Krásné dobrodružství, po třiceti letech se vracím do dětství, kdy jsem tyto knihy hltala, stala frontu v knihovně. Ale i nyní jsou pořád báječné. A co víc, přivedla jsem k nim svého syna, a i toho to baví. Doufám, že to zaujme i ostatní mé děti, až přijde čas..

pepa4081
15.06.2021

Můj komentář ke všem dílům Správné pětky bude stejný. Za mého mládí tyto knihy nebyly přeloženy, takže si teď „doplňuji vzdělání“. I když je scénář vždy velice podobný a mění se jen prostředí, každý díl mne hodně baví. Je to skvělá relaxace. Dětem i dospělým s dobrodružnou dušičkou mohu vřele doporučit.
Nanejvýš uspokojivé.

velociraptor
28.03.2019

Správnou pětku mám moc rád. Chystám se přečíst všechny díly.

JaneTrafy
26.11.2015

Správnou pětku mám opravdu ráda. A ráda si to vždy znovu přečtu :) Zajímavý případ, kdy se musela dívka přestrojit v kluka, i když nechtěla. :D

brčko-A
24.06.2015

Zajímavá kniha, taky bych ráda prožila dobrodružství!

Pakuna
11.09.2013

Dětská detektivka, která splnila svůj účel - každé nové dobrodružství správné pětky jsem prožívala tak, jako bych k nim patřila!

Každý týden jsem v knihovně hledala další díly! :)