Päťka na Diabolských skalách

Maják na Diabolských skalách tvorí napínavé pozadie ďalšieho prázdninového dobrodružstva našich piatich odvážlivcov. S novým kamarátom a jeho milou opičkou sa vyberú preskúmať podmorský tunel. A objavia čosi neuveriteľné...

https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68791/slavna-patka-patka-na-diabolskych-skalach-68791.jpg 4.5167

Správná pětka / Slávna 5 19.

Literatura světová, Dobrodružné, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Five Go to Demon´s Rock, 1961

Kniha Päťka na Diabolských skalách

pepa4081
11.07.2021

Můj komentář ke všem dílům Správné pětky bude stejný. Za mého mládí tyto knihy nebyly přeloženy, takže si teď „doplňuji vzdělání“. I když je scénář vždy velice podobný a mění se jen prostředí, každý díl mne hodně baví. Je to skvělá relaxace. Dětem i dospělým s dobrodružnou dušičkou mohu vřele doporučit.
Nanejvýš uspokojivé.

Hermine108
08.04.2021

Tadle správná pětka je hodně napínavá
trochu je mi líto že nepřišli na tajemství
šachty dřív

JancaMia
21.05.2020

nalezeno v knihobudce a pro mě vzpomínka na Zš a 90. léta , tehdy jsem hltala ..

Marunator
05.12.2018

Správná pětka je naprosto skvělá!!! Četla jsem je na základce pod lavicí a naprosto je milovala :-) mám doma i dva díly a občas po nich sáhnu, když si chci odpočinout a úplně vypnout. Už se těším až je budeme číst s dětma :-)

buldozer5
16.12.2016

Snad nejlepší z celé série

Asterix
20.07.2016

Knížku mi poslala babička, půjčila mi ji v knihovně. Nevěděl jsem, jaké dobrodružství mě čeká, ale bylo to super! Knihu jsem přečetl za dva dny.

SPimy
03.01.2013

Se Správnou pětkou jsem vyrůstala na základní škole a tohle byla má poslední. Je to čtení tak do 8. třídy, pak už člověk ta dobrodružství tolik neocení :-) Moc se mi nelíbí nové přebaly knih u nového vydání, milovala jsem ty staré ilustrace, vždycky jsem se tolik těšila na nový díl a dlouze jsme s kamarádkou zkoumaly obal a všímaly si každého detailu.