Pětka v pasti

Pětka v pasti https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401012/bmid_petka-v-pasti-jA4-401012.jpg 4 190 10

Správná pětka / Slávna 5 série

Bezstarostné lyžování a sáňkování ve Walesu se změní v napínavé sledování podezřelého domu,o němž kolují nejrůznější pověsti. Pětka začne pátrat na vlastní pěst, ale tentokrát jde opravdu o život…

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Albatros (ČR)

Five Get Into a Fix , 1958

Jessybelle
03.11.2022 5 z 5

Pěkné počtení, návrat do dětství. Byl to pěkný příběh o pětici přátel, tentokrát zasazený do zimního období. Syn už to četl několikrát, vlastně celou sérii. Takže za mě velký dík. Knížky od této autorky jsou u nás dost oblíbené, i v audio verzích.

Knihomolka506
30.12.2021 5 z 5

O Správné pětce snad nějak moc psát nemusím protože je velmi slavná. V tomhle díle se lyžování a bezstarostně trávení zimních radovánek promění na chvíle plné napětí a pronásledování ne moc proslulého domu. Kdo v něm bydlí nebo proč je opuštěný?
Další napínavá a nervydrásající story je zde

pepa4081
11.07.2021 5 z 5

Můj komentář ke všem dílům Správné pětky bude stejný. Za mého mládí tyto knihy nebyly přeloženy, takže si teď „doplňuji vzdělání“. I když je scénář vždy velice podobný a mění se jen prostředí, každý díl mne hodně baví. Je to skvělá relaxace. Dětem i dospělým s dobrodružnou dušičkou mohu vřele doporučit.
Nanejvýš uspokojivé.

Daniel09
21.12.2020 5 z 5

Jako vždy, pětka nezklamala. Napínavé, nepředvídatelné, poutavé. Rozhodně DOPORUČUJI!!

tichoslapek_
08.06.2020 4 z 5

Tento díl byl opět napínavý, možná jeden z těch nejvíc napínavých. Užila jsem si ho, a těším se na další díly.

Elulilinka1
22.11.2018 5 z 5

Další skvělá kniha, jejíž čtení jsem si vážně užila!!!

Kniha12
18.02.2014

Mam přečtené všechny knihy a VŠECHNY vam je mohu doporučit!Enid Blyton je nej. spisovatelka(s Angela Dorsey a jinymi)

Vendula39
21.09.2013 5 z 5

Správná Pětka mě baví bavilo mě jak byli v chatě a jak vletěli do pasti.Jeto taková dobrodružná knížka.

Pakuna
11.09.2013 5 z 5

Další zajímavé dobrodružství Správné pětky!

Eneo
02.08.2012 4 z 5

Jedno léto jsme sérií byli tak nadšeni, že jsme si na Pětku hráli jako děti na chatě :)