Pětka na vandru

Pětka na vandru https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4518/spravna-petka-petka-na-vandru-jT2-4518.jpg 5 228 8

Správná pětka / Slávna 5 série

Soustromí, Smutná Voda, Čiperná Bára a Štefka všechno ví – tato čtyři hesla, náhodou vyslechnutá uprostřed noci v pustých blatech, promění nevinný vandr ve vzrušující odhalování velkého tajemství.

Literatura světová , Dobrodružné , Pro děti a mládež

30.12.2021 5 z 5

Už devátý ( 10.) díl série slavné skupinky,
o které nevi jen Anglie.
Spisovatelka si dala práci,
do postav převtělila svůj smysl pro legraci.
Stromy spojuje velké tajemství,
pátrání v korunách stromů je někdy bláznovstvi.

pepa4081
pepa4081
15.06.2021 5 z 5

Můj komentář ke všem dílům Správné pětky bude stejný. Za mého mládí tyto knihy nebyly přeloženy, takže si teď „doplňuji vzdělání“. I když je scénář vždy velice podobný a mění se jen prostředí, každý díl mne hodně baví. Je to skvělá relaxace. Dětem i dospělým s dobrodružnou dušičkou mohu vřele doporučit.
Nanejvýš uspokojivé.

Jessybelle
Jessybelle
01.05.2020 5 z 5

Opět prima návrat do dětství... Děj má spád, čte se to výborně. Syn má příhody téhle pětice rád jako já kdysi... Vůbec nelituji, že jsme je koupili do naší knihovničky...

buldozer5
buldozer5
09.04.2017

Hezká knížka od mé oblíbené spisovatelky :)

helusa2
helusa2
10.09.2016 4 z 5

Zase jedna kniha čtená "pracovně" a rozhodně ji dětem ve škole doporučuji. Dobře se čte, děj odsejpá, napětí nechybí, kamarádství je silné - co od knihy pro děti chtít víc :-)

Vendula39
Vendula39
11.06.2014 5 z 5

Tato kniha je báječná už jsem četla tři díly a všechny mně dost pobavily....

Pakuna
Pakuna
11.09.2013 5 z 5

Dětská detektivka, která splnila svůj účel - každé nové dobrodružství správné pětky jsem prožívala tak, jako bych k nim patřila!

Každý týden jsem v knihovně hledala další díly! :)

veverka2206
veverka2206
11.08.2013

všechny správné pětky jsem přečetla, když jsem byla malá :) a strašně mě to bavilo..a myslím si, že i dnes, když jsem dospělá bych se bavila :)