Pětka na Ďáblových skalách

Pětka na Ďáblových skalách https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4749/bmid_petka-na-dablovych-skalach-irI-4749.jpg 5 181 9

Správná pětka / Slávna 5 série

Správná pětka tráví prázdniny ve starém majáku na Ďáblových skalách. S novým kamarádem Kutilem a jeho rozpustilou opicí se vydávají na průzkum podmořského tunelu, který je dovede k neuvěřitelnému objevu.

Literatura světová , Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Five Go to Demon´s Rock , 1961

MiroslavKutík
08.11.2023 4 z 5

I já mám chuť i teď po čtyřicítce si celou sérii knih správné pětky přečíst.
Zalest pod deku na nic nemyslet a jen se unášet příběhem knihy.

Jessybelle
23.03.2023 5 z 5

"Mami, ty čteš správnou pětku?"
"Jo "
"Tenhle díl byl supráckej."
Ano, byl. Zhltla jsem ho za chvíli. Občas potřebuji vypnout a vrátit se do dětství. Toto je ideální četba.
PS: Synovi je dvanáct a správnou pětku už má několikrát přečtenou. Ale vždy mě potěší, když se mu kniha líbí.

pepa4081
11.07.2021 5 z 5

Můj komentář ke všem dílům Správné pětky bude stejný. Za mého mládí tyto knihy nebyly přeloženy, takže si teď „doplňuji vzdělání“. I když je scénář vždy velice podobný a mění se jen prostředí, každý díl mne hodně baví. Je to skvělá relaxace. Dětem i dospělým s dobrodružnou dušičkou mohu vřele doporučit.
Nanejvýš uspokojivé.

Hermine108
08.04.2021 4 z 5

Tadle správná pětka je hodně napínavá
trochu je mi líto že nepřišli na tajemství
šachty dřív

JancaMia
21.05.2020 4 z 5

nalezeno v knihobudce a pro mě vzpomínka na Zš a 90. léta , tehdy jsem hltala ..

Marunator
05.12.2018

Správná pětka je naprosto skvělá!!! Četla jsem je na základce pod lavicí a naprosto je milovala :-) mám doma i dva díly a občas po nich sáhnu, když si chci odpočinout a úplně vypnout. Už se těším až je budeme číst s dětma :-)

buldozer5
16.12.2016 5 z 5

Snad nejlepší z celé série

Asterix
20.07.2016 5 z 5

Knížku mi poslala babička, půjčila mi ji v knihovně. Nevěděl jsem, jaké dobrodružství mě čeká, ale bylo to super! Knihu jsem přečetl za dva dny.

SPimy
03.01.2013 4 z 5

Se Správnou pětkou jsem vyrůstala na základní škole a tohle byla má poslední. Je to čtení tak do 8. třídy, pak už člověk ta dobrodružství tolik neocení :-) Moc se mi nelíbí nové přebaly knih u nového vydání, milovala jsem ty staré ilustrace, vždycky jsem se tolik těšila na nový díl a dlouze jsme s kamarádkou zkoumaly obal a všímaly si každého detailu.

prázdniny

Enid Blyton