Spravedlnost naruby

Spravedlnost naruby https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33561/spravedlnost-naruby-33561.jpg 4 13 4

Detektiv Sharky je nucen zastřelit drogového dealera v autobuse plném lidí. Za porušení bezpečnostních předpisů je potrestán a musí opustit oddělení narkotik. Nastoupí na opovrhované mravnostní, ovšem už jeho první případ skrývá víc než pouhé vydírání klientů luxusní prostitutky. Spolu s partou ostřílených kolegů rozkrývá Sharky vražednou hru, do níž je zapletena nejen krásná Domio, ale rovněž prezidentský kandidát, ambiciózní multimilionář i chladnokrevný zabiják. Práce Sharkymu zkomplikuje citový vztah k ohrožené dívce, smrt přítele a únos spojený s vydíráním. V thrilleru prosyceném násilím, sexem a korupcí postupně vychází najevo minulost potřísněná krví…V šokujícím závěru, který nezklame ani nejotrlejší příznivce detektivního žánru, připraví Sharky zločince o pečlivě naplánovanou budoucnost mezi společenskou smetánkou.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Alpress

Sharky’s Machine , 1978

princeznaaura
03.12.2021 odpad!

Dala jsem na recenzi,ale v pulce jsem knihu skoncila,vubec jsem se do ni nemohla zacist. Kniha je tak tlusta proto,ze obsahuje dalekosahle popisky k necemu, co neni potreba znat, pulku kapitoly popisuje jak zenska heka. Vazne otrava.

čef
05.10.2018 5 z 5

Fandové drsné detektivní školy pozor - zde je kniha pro vás jako dělaná! Plno akčních a žhavě erotických scén, podvodní politici, prostitutky a jejich pasáci, drogy, nelegální sázkaři a vůbec celý svět zločinu se zabijáky mafie, jakuzy a triád v první řadě. Proti nim zákonem a veliteli omezenými poliši, kterým naštěstí nechybí odvaha a osobní důvody, aby se proti této mašinérii postavili a odhalovali mj. i tajemství z historie 2. světové války. Závěrečná scéna je přímo monumentální a celé je to hodně čtivé a nikolivěk přeplácané, jak by se mohl leckdo z předchozího hodnocení obávat.

Rigel-nika
25.08.2017 5 z 5