Správa od mŕtveho chlapca

Správa od mŕtveho chlapca https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380177/bmid_sprava-od-mrtveho-chlapca-FGj-380177.jpg 4 20 7

Nina sa presťahuje do horského mestečka Canossa s nádejou na lepší život. Ale vzťah s manželom chladne a ona často prepadá depresiám. Nastúpi na miesto učiteľky do prominentnej internátnej školy, kde podľahne problémovému tínedžerovi Damianovi Ostrowitzovi. V snahe pomôcť mu sa čoraz viac zamotáva v klamstvách aj pocitoch viny. Všetko sa zmení, keď jej manžel oznámi, že chlapec za nejasných okolností zomiera. Príbeh sa však v tomto bode vôbec nekončí... Myslela si, že jeho smrťou sa to skončí. Ale potom znova zavibruje telefón...... celý text

Romány , Thrillery , Literatura slovenská

Vydáno: , Marenčin PT

Správa od mŕtveho chlapca , 2018

strbkav
17.09.2022 3 z 5

Kniha je písaná pútavým štýlom, nechýba gradácia aj napätie, avšak nepochopila som úplne, či to má byť akože tajomný thriller alebo psychologická dráma do duše ženy alebo len taký bežný príbeh zo života, trochu sa to tam nejasne "premieľalo" a divný koniec mi pokazil celý dojem z knihy. Mňa veľmi neoslovila, čitala sa síce veľmi dobre, ale zážitok po nej som nemala, skôr zmiešané pocity.

Sixtínka
30.05.2022 3 z 5

Nebolo to zlé, ale ani ma to ktovieako nenadchlo. Lepšie časti sa striedali s tými slabšími. Rozhodne sú aj zaujímavejšie trilery.

alibaba72
24.01.2021 4 z 5

Toto je vskutku velmi povedený psychothriller. Jediné proč strhávám hvězdičku je rychlý konec, ale jinak se to četlo opravdu velmi dobře a už na mě v knihovně kouká další kniha od Kataríny Holetzové.

petra5288
15.03.2019 4 z 5

Kniha ma bavila od zaciatku do konca a stale ma drzala v napati. Zaver trosku nedotiahnuty.

Dani25
14.02.2019 4 z 5

Páčila sa mi :) Prečítala som ju za dva večery. Všetky tri hlavné postavy ma hnevali. V druhej polovici som predpokladala rozlúštenie, ktoré sa mi potvrdilo.

majáček
29.08.2018 5 z 5

Po dlouhé době úžasný psychothriller. Svět nenechá nikoho v klidu. Neustálé předsudky mladší a starší, nebo bohatý a chudý. Úplně jsem se vžila do situace hlavní postavy. Emoce mě nenechaly lhostejnou. Zlobila jsem se na sebe , na hlavní hrdinku i na celý svět. Na chvíli jsem musela knížku odložit. Dočetla jsem a jsem ráda, že je konec. Je to příběh,který se mi vryl pod kůži.

ivana1975
16.06.2018 5 z 5

Waw... tak toto som necakala. Super kniha, ktora ma nenechala len tak... Dej bol prepracovany a moje pocity boli ako na hupacke. Naozaj odporucam

psychologické thrillery

Katarína Holetzová
slovenská, 1988
2016  69%Smrť prekliatych
2018  77%Správa od mŕtveho chlapca
2017  77%Svorka

Kniha Správa od mŕtveho chlapca je v