Spoveď ekonomického zabijaka

Knihu Confessions of an Economic Hit Man odmítlo publikovat 30 nakladatelství, ale nakonec se ihned stala jednou z nejprodávanější knih na amazon.com, a následně bestsellerem v žebříčku New York Times, kde strávila téměř rok a čtvrt. Profesor Harvardovy univerzity, John E. Mack, ve svém zhodnocení o knize napsal: „[Je to] jeden z nejdůležitějších příběhů naší doby… práce s velkým proniknutím k podstatě věci, morální odvahy a transformační hloubky… ukazující odvrácenou stranu nemilosrdnosti, s kterou Spojené státy používají ekonomickou manipulaci a politický nátlak k rozšíření moci a ovládnutí jiných národů“. zdroj: wikipedie...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/290178/spoved-ekonomickeho-zabijaka-Cyu-290178.jpg 4.27

Confessions of an Economic Hit Man

Literatura faktu, Ekonomie a obchod, Politologie, mezinárodní vztahy
Vydáno:, Citadella

jezinka19
10.01.2017

Velmi zajímavá kniha. Autor zde popisuje jak vlastně probíhá likvidace státu v přímém přenosu. Vždy existují metody, jak udělat, aby bylo uděláno to, co chtějí mocní. Jak píši, velmi zajímavá kniha a svým způsobem smutná. Patří mezi knihy, které "sundávají klapky z očí". Po jejím přečtení se už nikdy nebudete dívat na politiku a svět kolem sebe, stejnýma očima. Za mě doporučuji.

John Perkins

John Perkins