Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku

Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351967/mid_sportovni-vyziva-do-kapsy-nejen-pro-ov5-351967.jpg 4 4 2

Stručné základy sportovní výživy Nutriční hodnoty základních potravin Kompas základních vitaminů a minerálních látek Maso v kulturistice a fitness, nutriční hodnoty Základní suplementy užívané ve fitness a kulturistice Proteinové doplňky stravy Biochemické vyšetření krve Stanovení tělesně-nutriční anamnézy a jídelníčku sportovce Měření složení těla bioimpedanční metodou Jak odměřujeme nejen ve fitness a kulturistické kuchyni Jednotky a jejich přepočty ve sportovní výživě a zkratky Slovník biochemických a nutričních pojmů ve sportovní výživě Stručný slovník anglických výrazů ve sportovní výživě POZOR na doping! Seznam použité a doporučené literatury... celý text

veneta
29.05.2022 3 z 5

Sice ne formátem ale obsahem je “do kapsy”. Stručná fakta bez bližšího vysvětlování díky čemuž lze v knize snadno najít, co právě hledáte - to je asi největší přínos. Mile mě překvapil seznam, jak a čím doplnit chybějící látky ( a nejde jen o vitamíny a minerály ). Za nejlepší pak považuji několikastránkovou tabulku s různými suplementy, které jsou rozděleny do 5 skupin podle vědecky prokázané/neprokázané účinnosti a zároveň je u nich uvedená i cenová dostupnost, a proto se dá velmi rychle rozhodnout, do kterých doplňků má smysl investovat.

ladyfromskye
17.10.2017 4 z 5

Kvalitní knížka, která dala něco i mně, nesportovci. Rozhodně doporučuji všem, kteří se o kulturistiku či fitness zajímají nebo se jim věnují, případně i těm, kteří se zajímají o výživu.

fitness

Kniha Sportovní výživa do kapsy nejen pro fitness a kulturistiku je v