Spontánní vyléčení

Spontánní vyléčení https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54779/spontanni-vyleceni-54779.jpg 5 6 2

Jak posílit přirozené schopnosti organismu k dosažení a uchování zdraví Úspěšná kniha obsahuje mnoho příkladů spontánního vyléčení různých typů chorob. Autor se zabývá metodou aktivace vnitřních léčebných mechanismů a jejich spoluprací s myslí člověka. Popisuje užitečný osmitýdenní program změny životního stylu, který vede ke zvýšení přirozené obranyschopnosti organismu.... celý text

2511
02.01.2021 5 z 5

Za mě super kniha plná užitečných informací.

Rikitan
01.05.2019 5 z 5

Myslím, že mohu směle říci, že je to má nejoblíbenější kniha ze které stále něco čerpám.
Psáno svižně a nenásilně, odborné pasáže dostatečně laicky i pro lidi, kteří dosud k ničemu podobnému nepřičichli. Výborné příběhy z praxe léčení.
Velmi laicky a nenásilně vás autor dovede ke schopnosti zbavit se běžných neduhů civilizovaného života. Ať už jde o potravu, návyky, psychické rozladění atd. Velmi čtivé kapitoly jsou o běžně užívaných potravinách. Jeho způsob úpravy brokolice používám dodnes a chutná to i většině zapřísáhlých odpůrců. Všem opravdu doporučuji číst,

léčitelství

Andrew Weil