Na druhý pohled

Zakázka zavede Venetii Miltonovou do polorozpadlého sídla Arcane House. Zakázka od dvě stě let staré tajné alchymistické společnosti, kterou jí předal její šéf a milenec, Gabriel Jones, také člen společnosti, aby zde pořídila fotografie. Po návratu zjišťuje, že Jones zemřel násilnou smrtí. Štědrý honorář, který ji zanechal, umožní Venetii otevřít si v Londýně módní fotografický ateliér. Jelikož viktoriánská společnost nepohlíží na podnikání svobodných žen vlídně, používá jméno - paní Jonesová. Toto romantické gesto ji však přivede do nesnází, někdo hledá starý zápisník, který se ztratil v Arcane House, a ten někdo je pro něj připraven i vraždit......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4540/na-druhy-pohled-L2F-4540.jpg 4.276

Společnost arkány 1.

Vydáno: , Baronet

Second sight, 2006

Kniha Na druhý pohled

petraj30

Krásný příběh. Romantika skloubená s paranormálními jevy. Do toho všeho ještě detektivní zápletka...já se nenudila ani okamžik, mnohdy jsem se při jejich výměně názorů hodně pobavila. Oba hrdinové byli skvělí i všichni příbuzní.
Škoda, že už mám přečtený poslední díl, ale alespoň se dozvím, jak se seznámili ostatní. Moc pěkné

moudivlacek
01.10.2018

Krásný romantický příběh s detektivní zápletkou a paranormálními jevy, krásný úvod do série. Gabriel a hlavně Venetia tvoří od začátku skvělý pár, i když ne skutečný. Ale kdo mě dostal vždycky - je malý bratr Edward - "můj otec byl bringandista".
A kdo chce vědět, čím že to jeho otec byl, musí si to přečíst, stojí to za to.

Ewik
22.04.2016

Super kniha!! Kdykoliv sáhnu po knize od A.Quick, nemůžu šlápnout vedle. Obdivuju s jakou obratností dokáže skloubit tajemno, napínavou zápletku a romantiku, tak, že to nepůsobí překombinovaně, a přitom si knihu skvěle užiju.
Oba hlavní hrdinové, intelegentní a svéhlaví, se mi moc líbili. Gabriel si mě získal hned na začátku. Taky nápad s alchymistovým tajemstvím byl zajímavý a celý příběh příjemně plynul, skoro jako bych byla v něm.

sarekaslukova
29.12.2015

Tento druh knih mám ráda, trocha tajemna, trošku nádech historie a trocha lásky. Děj knihy se mi líbil a četla se velmi dobře. Opravdu jsem zvědavá na další pokračování :-).

Majdule
16.11.2015

První příběh ze série Společnost arkány přináší devizu historických kulis. Příběh Gabriela a Venetie nabízí milé čtení, které potěší vším, co autorka umí, ale nepatří podle mého k úplné špičce.

kacaaba
17.08.2015

Kniha se mi moc líbila. Napínavý děj s fantasy příběhem protknutý romantikou.

78lulu
08.01.2015

velmi pěkná, napínavá až do konce ..........................

Kaylin
08.07.2013

prvý román z rozvetvenej série Spoločnosť arkána . Téma zase zaujímavá, fotografia a ako pomôže k vytvoreniu správnej fotografii videnie aury. Autorka sa hodne vo svojich knižkách zaoberá ženskou rovnoprávnosťou, z toho hľadiska klub Janus ,je veľmi ,veľmi zaujímavý . K slovu sa dostane aj Darwinova teoria :D Romány z tejto série môžeme čítať aj samostatne,ale aj ako pokračovanie príbehu,prekrásne spolu súvisia .