Splněné sny

Splněné sny https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/5973/bmid_splnene-sny-0Z8-5973.jpg 4 17 2

Bantam Romance série

Odettě se splní jeden z jejích snů a odjíždí se svou kamarádkou Penelope a jejími rodiči do Paříže. Ve svých představách je oslnivou princeznou s krásným a milujícím manželem. Na maškarním plese se seznámí s charismatickým mužem a protančí s ním celou noc. Neznámý muž je však hrabě z Houghtonu, vzdálený příbuzný, který kdysi ublížil její zesnulé matce. Odetta se rozhodne využít příležitosti a pomstít se. Postupně však podléhá jeho kouzlu a stále více se zaplétá do vymyšlených lží. Najde však odvahu a řekne svému milovanému pravdu a její sny se stanou skutečností.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Dreams Do Come True , 1981

MinaHawke
18.03.2017 5 z 5

Musím souhlasit, příběh vážně jak z pohádky a Odetta je vlastně taková Popelka. Moc se mi kniha líbila.

Ewik
27.09.2016 5 z 5

Příběh jako z pohádky, kde se plní sny a každá dívka může být princeznou. Moc jsem si čtení užila, protože jsem taky snílek. Okouzlila mě noční Paříž se svými plesy a zářivými světly.
Odettě jsem od začátku fandila a přála jí hodně štěstí. Byla odvážná, laskavá a toužila splnit si své sny a našla lásku, v podobě muže, kterého by nikdy nečekala. Úžasné!
Jediný, kdo mi trošku vadil byla Penelope. Na můj vkus byla moc ufňukaná.
Knížka se mi jinak velmi líbila a ráda se k ní budu vracet.