Splněná přání

Splněná přání https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404970/bmid_splnena-prani-GIj-404970.JPG 4 27 7

Olivia věřila tvrzení svého otce, že matka zemřela při porodu, až do dne, kdy jí právní zástupce sdělil šokující informaci o tom, že její matka zemřela teprve nedávno a odkázala své dceři Velký majetek.....

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Fool me once , 2006

Lemurka
23.04.2020 3 z 5

Celkem příjemná oddechovka, četlo se to dobře. Jen ta umíněnost Olivie se mi zdála lehce přehnaná.

malen
22.01.2020 2 z 5

Taková pohádka pro dospělé..

bábuška
12.09.2019 4 z 5

Po delší době jsem se při četbě této knihy pobavila. Trochu tajemna kolem vyrůstání bez matky, poté náhlé dědictví s podmínkami. A kolem hemžení malých psíků a obapolná láska mezi nimi a hlavní hrdinkou Olivií. Do společného osudu se přidává mladý muž a jako správná oddychovka končí vše romantickou svatbou. Dobrý překlad.

kvetuse3368
22.05.2016 5 z 5

Příběh se četl lehce, nesmí člověk pitvat, ale co

modranka
07.05.2015 2 z 5

Zdá sa, že dej neprešiel redakčnou kontrolou, inak by sa tam nemohli vyskytnúť faktografické nedostatky ako je neznalosť rodného čísla matky ak existoval závet, odkiaľ Olivia vedela, že matka je podvodníčka, keď sa to dozvedela až z jej denníka, kde odrazu zmizla múdrosť a schopnosti Cecila, odkiaľ Olívia vedela ako prebehla transakcia, keď to matka v denníku nepíše? A navyše, prečo v denníku nebolo to, čo nakoniec prezradili jej bývalé priateľky? Navyše sa mi správanie Oli voči otcovi vôbec nepáčilo. Správala sa ako pubertiačka nie 34 ročná mladá žena.
No, keď zatvorím obidve oči, je to sotva na dve hviezdičky

lenocka2013
04.10.2013 3 z 5

Príbeh sa mi veľmi páčil, príjemné oddychové čítanie.
Po slovensky má táto kniha názov- Keď ma raz oklameš

inule
03.05.2013 3 z 5

Obálka tedy vůbec nedpovídá ději :-) Příběh se neodehrává u moře ani v létě. Ani jsem příliš nepochopila o jaká splněná přání jde. Když hlavní hrdinka je v podstatě spokojená bytost. Po počátečním překonání, že se děj bude ubírat úplně jiným směrem, než jak se na první pohled zdálo, jsem se do knížky začetla a nakonec můžu jen doporučit.
Trochu rozvláčnější vyprávěčský styl, ale zajímavý příběh.

Fern Michaels (p)
americká, 1933