Spletitá síť

Manželé Palmerovi jsou podezřelí z vraždy své tělesně postižené holčičky. Jejich přítel a lékař Tom je jediný, kdo věří, že zločin nespáchali. Tom se spolu s doktorkou Mary pouští do pátrání na vlastní pěst. Stopy je zavedou až na kliniku pro léčbu neplodnosti, kde Palmerovi podstoupili umělé oplodnění. Vtom na veřejnost pronikne šokující sdělení o smrti dalšího děvčátka…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/97_/9729/spletita-sit.jpg 4.439
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Apsida , Alpress

The Tangled Web (2000)

Kniha Spletitá síť

dominikB951
01.02.2016

Velmi dobrá kniha - vyšetřuje normální člověk, ne policie, to se mi líbí.

čef
18.08.2014

Knihy z lékařského prostředí jsou už ze své podstaty vždy atraktivní, každého přeci zajímají čarodějové našeho zdraví. Autor tohoto jevu využívá a se svými znalostmi napsal již z prostředí nemocnic a ordinací řadu velmi dobrých knih. Kromě léčení jde však vždy o víc. Felčaření je také dobrý byznys a mnoho lidí toho bez skrupulí dokáže využít i když jdou někdy obrazně i reálně přes mrtvoly. Vyznění je však u McClura vždy pozitivní, což se bohužel v realitě vždy říci nedá. V této knize je zápletka modifikovaná, ale jen v motivaci pachatele, ostatní atributy jeho děl tj. čtivost, napínavost a odborná úroveň je opět na svém místě.

Irika
28.07.2013

Je to příjemné, velmi poutavé čtení, i když občas jsem si říkala, proč se do toho doktůrek pouští sám a že to může špatně skončit, je to postava jaksi neponaučitelná. Hlavní zápletka mi došla docela rychle, ale přesto knížka měla zajímavé tempo a stále se objevovaly nové detaily a složitosti, i když se mi v závěru moje teorie potvrdila. Určitě touhle knížkou nic neztratíte, je to pohodové čtení pro každý den.

bobina58
13.06.2013

Knihy tohoto autora mám velice ráda,většínu jich mám v knihovně. Tato kniha mně zaujala natolik,že jsem se od ní nemohla odtrhnout,Ken McClure většinou nesklame.

muchomurka
22.01.2013

Skvělá knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout.

Evus
13.10.2012

Výborný thriller z doktorského prostředí, sice se nad ním nemuselo moc přemýšlet, ale na oddech to byla výborná kniha s promyšlenou zápletkou

Ellis
08.09.2011

Dost dobrý lékařský thriler, bylo to velmi čtivé. Mám ráda zápletky s dětmi...Jen ta Mary se přidává až v poslední třetině knihy, není tam od začátku. Doporučuji např, i Dárce od tohoto autora.

Andrys

Jen mě zarazila specializace Mary, píšou že je na ARO a pak se stará o rozbité hlavy, které stačí jen zašít?

Nechtění
Nechtění