Spisovatelovo imaginárium

Spisovatelovo imaginárium https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494491/bmid_spisovatelovo-imaginarium-CDy-494491.png 5 7 4

Zvědavost je krásná věc. Obzvláště pak ta dětská. Proč? Protože je ze všech nejnevinnější. A takovou zvědavostí se nechává unášet i malý Karlík, kterého vždy zajímalo, co je pravdy na povídačkách o lávce v jeho rodném městečku. Jednou, když jsou všichni dospělí na poli a děti si hrají po městě, vydává se zjistit, kde je pravda ukrytá. Zatím však ještě netuší, že na lávce čeká někdo, kdo mu změní život k nepoznání.... celý text

Rob42000
13.11.2023 5 z 5

Takový talent je vzácnost. Jazyková zásoba překvapivě bohatá, s ohledem na autorův věk. I témata mile překvapila. V příbězích i básních byla hloubka a párkrát jsem se přistihnul, jak nad obsahem přemýšlím. Budu se určitě těšit na další tvorbu autora.

jozka67
13.11.2023 5 z 5

Je vidět, že autor bude mladá verze Klostermanna. Četla jsem od něj obě knížky a s každou je vidět, že se zlepšuje. Rozhodně bude psát jako když zraje dobrý vínko - s každou knížkou lepší a lepší. Takže jeho kariéru budu určitě s nadšením sledovat dál. Dotáhne to daleko, chlapec

JakubNovak
03.04.2023 4 z 5

Příjemné čtení s nádechem Šumavy. Místy mi to připomíná knihy od Karla Klostermanna.

DominikCK
24.04.2022 5 z 5

Velmi kvalitní kniha, která se odehrává v šumavském prostředí. Mohu pouze doporučit k odpočinkovému čtení.

Karel Bachroň
česká, 2001