Strom věčnosti

Strom věčnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302600/bmid_strom-vecnosti-GVi-302600.jpg 4 81 13

Spirit animals série

< 7. díl

Spirit Animals aneb máš také své spirituální zvíře? Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan bývali kdysi obyčejnými dětmi. To se ale změnilo. Ve snaze zastavit krutého nepřítele společně procestovali celý Erdas a jejich dobrodružství se nyní blíží ke konci. Musí se dostat na dávno zapomenuté místo a porazit prastarého nepřítele, který unikl z vězení. Čtveřici hrdinů a jejich zvířata čeká těžká zkouška. Na to, aby zlo zastavili, budou mít jeden jediný pokus. Pokud šanci promarní, svět skončí v troskách…... celý text

Dobrodružné , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Spirit Animals: The Evertree , 2015

TaLu
27.07.2021 5 z 5

Výborné završení všech zbíhajících se linek. Napínavé, strhující, vysvětlující. Jen jsem přemýšlela, zda po odeznění účinků žluče došlo k přerušení vazby a zvířata své pány opustila. Možná záleželo na jednotlivých vytvořených poutech. Rozuzlení pomocí stromu věčnosti bylo dojemné a uvěřitelné. Myslím, že jsem nebyla zdaleka jediná, kdo se obával konce. Celou sérii opravdu doporučuji !

voody99
17.06.2021 5 z 5

Celá tahle série každého čtenáře pohladí po duši. Neuvěřitelně jsem si to užívala a prožívala jsem každý díl ️ byla to krása.

vojta888
02.01.2021 4 z 5

Super kniha a krásný a dojemný příběh na cestě ke stromu věčnosti.

Danduli
13.05.2019 5 z 5

Jsem moc ráda, že jsem se k této sérii dostala. Bylo úplně jedno, že sérii psalo více autorů. Knihy byly i tak napínavé a po celou dobu jsem je četla jedním dechem. Ze začátku jsem Mej-lin neměla moc ráda a byla mi nesympatická. Po přečtení všech knih jsem si i jí nakonec oblíbila. Celou dobu jsem se bála o osud všech čtyř padlých a jejich lidských společníků a ke konci knihy, když to vypadalo, že Rolan, Conor, Abeke a Mej-lin přijdou o své zvířecí přátele i nějaká ta slza ukápla. Knihy byly plné napětí, zrady, smutku nad ztrátou přátel, ale i odvahy, síly přátelství a lásky. Prostě skvělé.

MaddyWild
25.02.2018 5 z 5

Jako všechny předchozí díly naprosto úžasný. Konec této sétie byl bezchybný.❤ Nejvíc se mi líbila kapitola kde Abeke pořádně skopala Šejna. Přesto doufám že se v další sérii ještě objeví a to už jako dobrý člověk, protože mě opravdu naštvalo když ji podved.
Rozhodně si přečtu další celou sérii.

Ailee
23.12.2017 4 z 5

Ucházející konec série. Nijak extra napínavý, ale celkem dobře vyřešený.

any333
31.10.2017 5 z 5

Hezké zakončení série, která mě provázela bezmála tři roky. Sice trochu vleklejší a méně akční než předchozí díly, ale ten konec se stromem to vyrovnal. A taky jsem ráda, že se má nejoblíbenější postava přiklonila nazpátek na stranu dobra, takže závěr už vážně nemohl být víc sluníčkový a šťastný.
I když, jsem jediná, koho zajímá, kam odběhl Šejn?

anonym02
11.09.2017 5 z 5

Skvělé
❤❤❤❤

Viki0
03.09.2017 5 z 5

Myslím si, že první série nemohla být ukončena lépe. Hlavní hrdiny jsem si zamilovala. Jsem ráda, že je i druhá série. Už se těším.

Bookworm11
16.08.2017 5 z 5

Není to špatné, ale jsou i lepší.
Proč ale nemůže napsat celou sérii jen jeden autor?!

kupa
13.07.2017 5 z 5

Skvělé zakončení knižní série.

Aki12
02.02.2017 4 z 5

Opravdu skvělý závěr této skvělé série. Myslím, že od prvního dílu to začalo být lepší a lepší, a tohle je prostě vrchol všeho. Doporučuji všem, co mají aspoň trochu dobrodružného ducha a lásku ke zvířatům.

gfdsa123
28.10.2016 5 z 5

Zdařilé zakončení série. Ne tak napínavé jako některé předcházející díly, ale pěkně vymyšlené.