Špionka, která jedla květákový mozeček

Špionka, která jedla květákový mozeček https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369274/mid_spionka-ktera-jedla-kvetakovy-mozec-TwC-369274.jpg 4 8 1

Do třídy přichází nová spolužačka. Jmenuje se Mathilde a je to Francouzka. Jenže se s Lízou a jejími kamarády vůbec nebaví, pořád si něco zapisuje do notýsku, a vůbec je celá taková podezřelá. Ještě aby to tak byla špionka! Je třeba to zjistit a překazit její ďábelské plány. Tady jde o budoucnost celé školy! Humorný příběh ze školního prostředí vypráví jeho hlavní protagonistka Líza, která si nebere servítky a vše komentuje s upřímností a bezprostředností sobě vlastní. Kniha pobaví děti od sedmi let i jejich rodiče. Co když vše bude nakonec úplně jinak, než se zdá? To zjistíme. Že se při tom krutopřísně nasmějeme, to není žádné špionské tajemství.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Příběhy

Vydáno: , Svojtka & Co

The Spy who Loved School Dinners , 2014

Rozari
13.10.2021 5 z 5

Syn 7,5let si půjčil první dva díly v knihovně, přečetla jsem si první, abych věděla, o co jde a docela jsem se bavila, tak jsem rovnou šla na ten druhý a za mě dobrý
Líbí se mi, že když to jde, je to převedené do českých situací (Francouzka neumí moc dobře česky; nemáme francouzské peníze, jen české) - to vnímám jako fajn.
Kratší čtení pro začínající čtenáře. Doporučuji.

2018  86%Naši učitelku ovládli mimozemšťani!
2018  91%Náš ředitel je krysí upír!
2018  85%Špionka, která jedla květákový mozeček
2018  75%Útok démonských kuchařek
2019  87%Mám vlkodlaka ve stanu!

Kniha Špionka, která jedla květákový mozeček je v